Programerski blog postovi bez timestampa?

vrlo česta pojava, kad nešto tražim rješenje na nekakav problem i naletim na nekakav post, ali fali mu timestamp, i onda po komentarima skužim da je post star 6-7 godina… pa šta mi vrijedi tako star kod kad su se od onda brda i doline zamjenile mjesta… :band:

ajde kužim da se radi o nekoj bezveznoj pričici, ali ovako neki stručniji programerski članci gdje je i 3 godine puno vremena, stvarno ne kužim zašto se hrpa likova toliko trudi neimat datume?

stvarno me zanima da li netko ima ideju zašto to rade? nije da je neki problem izvuć datum i stavit ga ispod naslova posta, ili na kraju…

ideje? :neznam:

:misa:

Mislim da si sam sebi odgovorio na pitanje. Trude se sakriti datum zato sto da si vidio da je clanak star 5-6 godina, nebi ga ni citao nego bi odma bouncao.

Programeri su inače poznati po razumijevanju SEO disciplina i zarade, i svih tih termina, sigurno zato to rade, da. Trude se, čak.

Uopće nebismo pretpostavili da to može biti do softvera koji datira iz istog vremena, ili nešto slično, to nema smisla.

da, prije par godina sigurno nisu postojali timestampovi :stuck_out_tongue:

a nije to neka pojava samo na starijim stranicama, već i na novim…

Daj primjere

evo trčim kopat postove po internetu samo da bih tebi dokazao nešto :wink:

kad budeš nešto tražio obrati malo pozornost samo i vidjet ćeš da je hrpa takvih stranica