Promena visine udaljenom IFRAME u zavisnosti od sadrzaja u njemu

Imam jedan slucaj koji treba da resim, a ne polazi mi za rukom.
Imam udaljen IFRAME na jednom sajtu, domenu koji cita sadrzaj sa drugog sajta.
Taj sadrzaj je promenljiv, menja se visina tog sadrzaja, pa je shodno tome potrebno menjati i visinu IFRAME kako ne bi doslo do skrola na njemu.
Na toj stranici gde je iframe, ne treba da bude nista od JS sto bi pomagalo izmenu njegove visine, vec da se visinom IFRAME upravalja sa sajta odakle on vuce sadrzaj.
Da li je ovo nekako moguce?

Bez JS-a na tvom sajtu je nemoguće

system32, preko JS sam i mislio, znam da drugacije ne moze.
Ja sam nesto nasao bio na netu, isprobam kod mene na localhostu i na serveru, ali na istom domenu i to je ok, ali kad probam da taj test fajl sa iframe html kodom stavim na neki drugi domen onda ne radi.

Lose sam se izrazio.
JS je potrebno da bude na stranicama koje se ucitavaju preko IFRAME, dok na stranici gde je sam HTML kod iframe ne treba da bude nista, samo taj IFRAME.
Fora s ovim je sto ja hocu je sto cu potencijalnim korisnicima davati da vuku sadrzaj sa mog sajta, a oni bi u HTML eidtore njihovih sajtova kopirali taj IFRAME u delu sajta gde zele da se vidi taj sadrzaj.
Pomocu javascripta, ajaxa, moze da se izvede citanje sadrzaja, bez iframe koda, ali ono sto mi pravi problem je sto mnogi html editori (ako se dobro secam) po difoltu ne prihvataju kopiranje SCRIPT tagove u njima, dok iframe kod moze da prodje.

Bez Javascripta nista.

unutar iframea mozes detektirat parent stranicu pomoću top keyworda