Promjena cijele stranice

Ovako, u konkretnom primjeru me zanima, imam stranicu staru dvije godine na kojoj je bio neki sadržaj. Sada sam cijelu stranicu promjenio(ali je ostala ista tematika) i stavio novi sadrzaj.

Stranica je tak nakon mjesec dana od promjene sadrzaja pocela padat na trazilici, a sadrzaj je bio indexiran tjedan dana nakon promjene. Zapravo opce je nema nigdje gdje je priblizno bila za neke pojmove, ali je i dalje na google(site:…).

Sad me zanima ocu li ista postic ako vratim staru stranicu nazad ili se mogu pozdravit ?

Ako si promjenio strukturu odnosno URL-ovi stranica više nisu isti, onda kao da si napravio novu stranicu.
Nova stranica = nova patnja :frowning:

[quote=“trnac”]Ako si promjenio strukturu odnosno URL-ovi stranica više nisu isti, onda kao da si napravio novu stranicu.
Nova stranica = nova patnja :([/quote]

Baš sam čitao o tome i veli da je google dosta pametan da uoči i promjenu strukture url-ova, ali sadržaj bi trebao ostati isti.

Ako si i promjenio URL-ove sadrzaja postavi 301 redirect sa starih na nove… i ne bi trebao imati problema.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja