Promjena domene za facebook APP

Pozdrav, da li ima itko iskustva sa mijenjanjem domene za facebook APP?

Mislim uvesti parked domenu za web i bilo bi najjednostavnije da Facebook omogućava da se registrira više domena za neki APP, ali Facebook me nikada nije razveselio sa kvalitetom korisničkog iskustva koji pruža API developerima. …pa tako i ovdje nailazim da jednostavno nije moguće jedan isti APP registrirati za više različitih parked domena.

Koliko čitam, nekada je bilo moguće…pa nekada nije…pa sada opet je moguće uz neke mutave hack zahvate koji me nimalo ne zanimaju. Stvari oko FB API se raspadaju i kada se držiš svih njihovih uputstava…tako da me niti malo ne privlači ideja dodatno poljuljati temelje, koji su sami po sebi dovoljno klimavi…

E sada, pošto ću ja sav promet redirektati na novu parekd domenu, meni zapravo niti ne treba da imam APP registriran za dvije domene. Dovoljno će biti samo za novu. No nekako me strah mijenjati domenu, da nebi prilikom registracije nove se nešto pošeremetilo.

Bilo kakvi savjet je dobrodošao?
Kako vi registrirate APP za više parked domena?
Da li je itko mijenjao startnu domenu za neku novu za isti APP?

Ja sam nedavno promjenio domenu u 2 sekunde bez problema, jedino problema oko toga mozes imati ako kupujes appove sa onim dodatnim permissionima pa mjenjas domenu. Ako radis sve whitehat neces imat problema kod mjenjanja

1 Like