Promjena hostinga, pola sajta fali

Pozdrav,
Prebacio sam site na drugi hosting i sad mi pola naslovnice sajta fali, rijec je o WP portalu.
Kategorije rade normalno kao i pojedinačni postovi ali mi na naslovnici ne prikazuje slider, postove, widgete i footer.
radi se o apostolski.net portalu sa flavor temom.

Na starom webhostu je sve ok radilo ali je greska nastala prilikom prebacivanja na drugi host i nemozemo naci problem.

Mislio sam da je do DNS-ova ali meni su se DNSovi updateali i trebalo bi radit ok, s tim da acp radi sasvim normalno.

Kod mene ne rade ni linkovi

Mislim da sam imao nekad sličan problem i čini mi se da mi je nakon nekog vremena sve bilo ok…malo pričekaj pa vidi kasnije, vjerojatno do dns-a

Promjena DNS-ova pa kome se jos nije updatealo ne radi url

i ja sam mislio da je do toga iako mi ne zvuci bas logično da pola učita a pola ne zbog DNS-ova

Nebi ja reko da je ovo do DNS-ova, jedna domena mi je ok, ali ova jos uvijek ucitava do pola samo iako su mi DNS-ovi jos jucer rijeseni…ima netko ideju u cem bi mogo biti problem?

Rekao bih da za neke dijelove stranice koristis putanje koje nisu iste kao i na prijasnjoj masini…

Pa to bi bilo moguce da se domena mjenjala, a nije, svi linkovi i putanje su ostale iste

mislim na path foldera… mozda ti neki plugin ima spremljenu putanju za includanje koja sad ne odgovara na novoj masini…

npr da ti je na staroj masini putanja wp-a bila:
/home/nest/public_html/

a sad da ti je
/home/nestodrugo/public_html/

Tako da ti to nece valjat ako ima predefiniranu putanju negdje u bazi ili nekom fileu…

čak su i ti nazivi potpuno isti kao i na starom hostu dakle jedino sto se mjenjalo je IP i naravno DNS-ovi

Preselite vaš WordPress u 10 koraka | AdriaHost

hvala ti, nisam znao :smiley:

pa normalno da znam prebacit WP, nisam ga jednom prebacivao, ali je nastao problem koji nemogu ja ustanovit a ni provajderi iako smo pretrazili svaki detalj portala i FTP-a