Promjena naslova stranice na Google

pozdrav ljudi

imam jedan mali problem. nakon što sam počeo da pravim Joomlu u folder /x , stavio sam u root folder index.html - underconstruction i na Google mi trenutno stoji taj naslov nakon što upišem svoju web stranicu u pretražnik, međutim u joomli - naslovu - stavio sam drugi naslov. Nakon što uđem na stranicu, sve je ok, međutim, kad na Google upišem www. moja web … izbacuje mi onaj stari naslov.

Ja sam taj index.html koji je bio undecontruction obrisao i sad ostaje da Google povuče novi naslov stranice od Joomle, jer je ona sada u root folderu na hostingu.

Da li ja, osim što sam ovo uradio, mogu još nešto napraviti kako bih ubrzao taj proces??

Google botovi te moraju opet posjetiti, jedan od načina jesu backlinkovi, ali ne spamanje, najbolje bi bilo da pustiš google i nastavis sa radom na stranici, na kraju će sve doći na svoje mjesto.

Piši dalje kvalitetan sadržaj, razrađuju strukturu svog weba, a promjene će doć same po sebi. Možeš staviti redirekciju 301 sa starog url-a na novi no, pošto je u pitanju sadržaj bez sadržaja kolko to ima smisla?

pošto je stranica poprilično statična kada je riječ o njenom sadržaju, pa nemam baš potrebe više nešto “pisati” , kad mogu očekivati promjenu na Google?

Postaj tu link i google bot će ga pokupiti i vidjet ćeš promjenu kroz par dana :slight_smile:

smije li se? evo:

Delic - Hoch und Tief Bau - Zufriedene Kunden sind unsere Erfolg

prijavi stranicu na google webmaster tools

[quote=“ms_designer”]smije li se? evo:

Delic - Hoch und Tief Bau - Zufriedene Kunden sind unsere Erfolg[/quote]

I problem riješen:
https://www.google.com/search?q=www.delichochundtiefbau.com

Čim si ovdje stavio link, Google ga je posjetio i našao novi title.

Znaci, ukoliko imate novi url postajte link na webmajstorima?!
Pa zar nije lakse “pingati” url, npr., tu:
PingFarm | FREE Mass Ping Site To Ping Your URLs For More Backlinks
ili tu:
Ping-o-Matic!
ili negdje…

strpljen - spašen
Samo radi na sadržaju, na početku će trebati duže vremena da stranicu bude indeksirana, ako se radi o nekakvom news portalu onda promjene budu vidljive već nakon 2 minute - 30 min.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja