Promocija eventa, doček Nove godine

Pozdrav,

Zanima me ima li ovdje netko sa nekim portalom koji se tiče nightlife-a (noćnog života, izlazaka) ili nekakav news portal koji targetira Zagreb (ili šire Hrvatsku) uglavnom neki portal koji bi mogao objaviti vijest i članak o organiziranom dočeku nove godine u jednom restoranu u Zg-u…

Članak će biti sheran na 100 načina putem društvenih mreža, pa eto malo posjete za sajt… može se dogovoriti i neka suradnja, a u opciju dolazi i plaćanje, naravno nikakvi basnoslovni iznosi… inače doček je restoranskog tipa uz bend… all inclusive… znači neka standardna ponuda, cijenom prihvatljiv većini…

Ili netko ima možda ideju kako ovo što bolje izreklamirati…

Pa nema ti bolje reklame od boosta, targetiraj ciljano podrucje Zagreb i eto.
Nema mi logike da placas nekim portalcicima i te gluposti, platis si boost i miran si.

Naravno platiti ću reklamu… ali mi ima smisla pojaviti se u napisanom članku na što više mjesta (iskustvo od prije)… jer ima ekipe koja traži, kopa uokolo… uglavnom lijepo je napisati nekoliko članaka u kojima ne spominjati samo svoj organizirani doček nego i druge, ali naravno istaknuti koji su najbolji za koje goste itd…i tako se istaknuti ispred nekih drugih… zato kažem nebi nikakve cifre velike lupao u to, portal će imati koristi da dobije klikove, a ja reklamicu…

1 Like