Promocija nove web stranice

joj pa ne znam… to i pričam da ne znam… zato i otvaram ovu temu!!!

aaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:

ok, mislila sam shopping directory…ili tako nešto

sad idem “zguglat” ono

hahaha, eno već prva točka mi ne valja…ali to sam i skužila sama kad sam došla do pola sa radom… idem dalje čitat

Evo za početak:

  1. nemaš header tagova (kad malo bolje pogledam, nemaš uopće strukturu stranice, paragrafi, liste, menii, odnosi među cijelinama)
  2. nemaš teksta (nema se što indexirati)
  3. lijevi meni je nakupina linkova, a ne lista koja čini cijelinu
  4. sami linkovi nisu “ispravni”, pogledati mod_rewrite i slično

Najbitnije od onoga što nemaš je pod 1. i 2.

Evo pokušati ću ti dati moje viđenje tvog pitanja. Kao prvo čestitam na web stranici ali ja sam je pokušao otvoriti i ne mogu??! Ali svejedno, prije plaćanja bilo koga pokušaj sama napraviti neke stvari koje ti mogu dovesti promet: GOOGLE PREPOZNAVANJE STRANICE- Google traži od tebe 2 stvari- Puno kvalitetnog sadržaja koji pregledava po ključnim riječima i Puno drugih web lokacija koje imaju linkove na tvoju stranicu. Za OPTIMIZACIJU KLJUČNIH RIJEČI radi:

  1. Koristi Google AdWords besplatnu uslugu googlea za ključne riječi- dakle nađi Alati za ključne riječi. Tu možeš unijeti frazu iz niše kojom ti se bavi stranica, odaberi jezik i lokaciju i kreni. Rezultati koje dobivaš dati će ti mjesečni opseg pretraživanja i ostalo što izabereš. Odgovori ti neće biti samo za traženu frazu već i slične fraze. Nađ koje se najviše traže.
    2.U navodnicima unesi tu frazu u google i gledaj konkurenciju
    3.Tražiš ključne riječi/fraze s najviše traženja i najmanjom konkurencijom.
  2. Te ključne riječi primijeni u svojoj stranici- napravi izmjene na stranici ako si je sama napravila u nekom editoru. Ključne fraze unesi kao Heading.
    Onda načini kreiranja prometa: predlažem ti da budeš aktivna na FORUMIMA koji se bave nišom o kojoj priča tvoja stranica ali ne samo na način da promoviraš svoj proizvod već aktivno da doprinosiš naravno u potpisu uredi link na svoju stranicu, onda pokušaj napisati neki ČLANAK o svojoj niši i nađi neki site koji će ga objaviti, ako imaš FACEBOOK možeš pod edit svoj profil uključiti link svoje stranice…samo su neke od tehnika da povećaš broj posjeta. Utipkaj u google - generating traffic to a web page i dobiti ćeš preko 8 mil rezultata, pogledaj po ovom forumu iskustva drugih…Eto samo u kratko, nadam se da će ti bar malo pomoći! Znam da je puno posla ali treba ga pravilno napraviti samo jednom :wink: Puno uspjeha u optimizaciji…

http://www.privatejob.yolasite.com/

bez konstant update 3-4 nedeljno i puno puno truda nema nista…