Pronasa sam www.besplatnisms.com

Zanimljiva ideja, zanima me na koji to nacin funkcionira, na koliko to kosta? gdjese vise moze saznati o tome…

Pomoc molim

ja sam tu nasao samo da meni dolaze reklame i nista vise… na prvi pogled se cini da je rijec o slanju besplatnih sms… bzvz

zanima me koji je to program za slanje poruka i tako vise o tome…ako neko zna o tom nesto vise nek se javi…

Samo da kažem da sam se registrirao i isprobao masu njih i ni jedan nevalja! osim
http://www.o-n-l-y.com
koji više ne pruža (valjda) svi ostali ti daju nekoliko poruka da pošalješ i to je to… al ti zato stvarno preporučam da posjetiš
http://www.genadij.com
koji pruža te usluge i to profesionalno…
Korisim genadijev program sad imam oko 100 kredita, mogu slati poruke pod bilo kojim brojem / txt, slike, melodije, logo i sl. program je stvarno ok uradjen i poruke šalje preko web-a znači nema opasnosti od prevelikog računa i pozivanja nekog udaljenog smsc. (kao što sam ja dobio 100DM u 10 dana koristeći neki progam nemogu se baš sjetiti imena…)

hvala na pomoci, ako saznas na cemu oni rade tj, na kojim stranicama salji javi…
cini mi se da bi to bio dobar biznis, imam nesto love pa bi mogao i uloziti nesto… inace ideja nije losa…

Besplatni SMS?
Crogsm.com
Ne moze bit lakse, niti jednostavnije :wink:

[quote=""]Originally posted by lista155
Besplatni SMS?
Crogsm.com
Ne moze bit lakse, niti jednostavnije :wink:
[/quote]
Da! Samo što to nije sms nego email, ali ako te veseli što mail zoveš sms-som… samo daj…

Sta je je.
Moja greska.

Da znam preko koga šalje samo nemogu ni tebi ni kome drugom reći jer sam tu informaciju dobio u povjerenju… žao mi je! Mogu reći da se radi o firmi od koje uzima tj. kao neki resller, ali zarada mu ipak leži i u tome da svatko tko želite koristiti njegov program treba platiti licencu…
Pa jedino ti preostaje da napraviš neki program ili preko web-a mogućnost slanja sms poruka preko te firme ali zato moraš njima platiti sms kredite, pa ti se ne isplati ako ne napraviš program i na njemu zaradiš koju paru, ili da imaš klijente koji šalju preko web-a, uzmeš od dotične firme npr. 10 000 kredita i neko ti pošalje novac / uplati i ti mu dopustiš još toliko koliko je platio i tako… nije loša ideja ja nemam baš vremena da se upustim u to ali možda nekad i iskusim i te vode… :njam:
Ako netko čita iz BH Genadij pruža mogućnost slanja sms poruka na oba mobilna operatora u BH (Eronet i Ultru) i to bez kašnjenja i sl. još ima mogućnost da pošalješ u zadano vrijeme… ma perfektno još ako i kad bude mms bit će ludnica… :smiley:
Svakako preporučam korištenje ovog programa, nisam se još sreo za zastoje, kašnjenjem i sl. problemima… Ipak najbolje je da se može slati pod bilo kojim brojem / txt i u zadano vrijeme…
I nema apsolutno nikakva reklama… naravno…

a sta bi ja bez tebe…

steta sta mi nemozes kazati kako to oni rade, ako mozes barem cjenu koliko ih to kosta?

Spominjao si izradu nekog programa, cjena? za slanje sms poruka…

nerazumim se bas u takve neke stvari, veci sam strucnjak za ekonomiju i marketingm,

Inace kakve su trenutne cjena sms oglasavanja, jel to ko radi u hr , vidija sam na
http://www.mravko.com
neznam jel vise rade.

Inace ja sam iz Splita , pa ako te noge nanesu javi se , imam apartmane u centru.

E dragi “ala brale st” evo ovako…

1. Postoji jedan firma za koju sam davno čuo nešto “clickatell” probaj malo potražiti na google ovo ime…

2. Javi se na mail pa ako te zanima reci što sve trebaš kao:

• registracija za slanje tjedno / mij / god… X poruka besplatno
    ili slanje samo registr. korisnicima
  • cpanel za korisnike
  • galerija slika, melodija… upload / download
    ima toga puno što se može napraviti i kvalitetno, kao npr.
    http://www.1stwap.com
    ja mislim da je to site na koji ciljam, možda i nije… huh… javi se pa ćemo viditi šta se može napraviti i za koliko cijenu…
  1. I don’t know za hr, znam da postoji njih koji omogućavaju slanje na 098 ili … (hr) a ostale NE!

2. Eh nevjerujem da ću doći tamo bar ne uskoro… svejedno hvala na pozivu možda nekada…

@Moderator
Sad kapiram neke stvari koje su se dešavale zadnjih dana na wm forumu, šta bi tek bilo da… neću dalje… neka ostane kako je…

Evo, da podijelim sa svima, nasao sam stranicu sa koje je moguce slati besplatne sms-ove, fora je u tome da vi sami upisujete broj posiljatelja, tako da je sms potpuno anoniman. Mozete upisati ciji god broj zelite i taj broj ce se pojaviti u poruci kad ona stigne na mobitel.

NAPOMENA: Kod registracije upisite svoj stvarni broj mobitela jer vam sa stranice salju kod za registraciju na taj broj. Ja sam odusevljen stranicom, nadam se da ce se i vama svidjati.

http://thesmszone.com/

[size=4]moderator: referral kod obrisan[/size]

u cemu je fazon?

Ako ti klikneš on će dobiti “bodove” za slanje sms poruka… :slight_smile: To se zove refferal link, a naslov ove teme nema veze sa vezom :slight_smile:

Da clickatel je definitivno najbolji globalni pruzatelj sms i ostalih mobile web usluga. Cijene su im dosta prihvatljive a pokrivenost je odlicna.

Dobra stvar kod njih je sto news portalima nude besplatnu uslugu slanja clanaka na sms.Primaju jednino news portale koji imaju preko 80 000 unique visitora mjesecno i back linq od minimalno 300.

Mene su odbili jer zele samo news portale.

hehe znam ja sta je refferal no pitam njega, dosao lik da spama ovdje :slight_smile:
no hvala na objasnjenju :wink:

Nadam se da će moderatori postupiti po tom linku, a do tada pripazite koji šalju SMS-ove preko tih “besplatnih” servisa. Prijatelji će biti super-veseli kada nakon prve “hej, vidi besplatni SMS” poruke uslijedi “mobilni” spam.

Za one koji još nisu pročitali, vezano uz besplatne sms poruke :slight_smile:

Vidija sam da je proradijo sajt
besplatnisms.com

ali za udruge, jel tko pitao za nas obične smrtnike?

Vidija sam da je proradijo sajt
besplatnisms.com

ali za udruge, jel tko pitao za nas obične smrtnike?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja