Propagacija dulja od 72 h?

nakon prebacivanja na novi host domena malo posalje na forum malo ne.
26.5. sam promjenila nameservere.
preko proxya se moze najnormalnije uci. isto tako do foruma mogu preko IP adrese od servera (xx.xxx.xxx.xxx/~ime).
tracert ne prolazi: Unable to resolve target system name xxxxxxxx.com.
dnsstuff pokazuje prave ns.
intodns javlja tri upozorenja:
WARNING: Not all of your nameservers are in different subnets
WARNING: Single point of failure
Your SOA EXPIRE number is: 3600000. That is NOT OK

flushdns ne pomaze.

:kmech: sto jos probati ili kako “natjerati” domenu da radi?

Jesi provjerio dali se vidi sa nekog drugog kompa, a da nije kod tebe doma ?
Tako sam i ja čekao nekoliko dana da mi domena propagira pa sam saznao da je jedino ja ne vidim. Dali su mi dns od novog servera i na taj način su me preusmjerili na drugi server pa mi je bilo vidljivo. Ta dns adresa trebala se sama updatetat, al nije iz nekoga razloga pa sam ručno upisao,

postavi si na kompu openDNS, pa provjeri tako…

http://www.opendns.com/

[quote=“webjumfer”]Jesi provjerio dali se vidi sa nekog drugog kompa, a da nije kod tebe doma ?
Tako sam i ja čekao nekoliko dana da mi domena propagira pa sam saznao da je jedino ja ne vidim. Dali su mi dns od novog servera i na taj način su me preusmjerili na drugi server pa mi je bilo vidljivo. Ta dns adresa trebala se sama updatetat, al nije iz nekoga razloga pa sam ručno upisao,[/quote]

ja sam zensko :smiley:

ja i jos nekolicina korisnika imamo problema s time, dakle nije samo do mene.
malo vidimo forum malo ne.
gdje si rucno upisivao taj novi dns?

Ideš u control panel, pa network connections ili network and sharing center, pa desni klik na aktivnu konekciju (predpostavljam da je LAN), zatim se spustiš na internet protocol TPC/IP V4 i propretis na to. Pod prefered DNS server upišeš dns adresu koju ti daju gdje si iznajmila prostor na serveru.

ps,
sory, mislio sam da si muško, u zadnje vrijeme ne raspoznajem muško od žensko :srce:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja