Provaljen godaddy acc!

Dali je netko imao slicnih iskustava ?

Netko mi je upao u godaddy acc i redirectao mojih 40-50 sajtova na neki krš od sajta .

Promjenio nameservere, napravio redirect iz gd admina i to je to… nikakav efraim injection, nikakvo diranje fajova na serveru, sve je odradjeno iz gd admina.

Ima tko sa sličnom pricom ??

Uvijek prvi popušim najnovije scamove :frowning:

Ja sam imao gadnog iskustva. Prvo mi je provaljen gmail accaunt, uspio sam to sredit sa googlom, kasnije su mi prvalili u infoit gdje sam imao 70 ak domena, nisu ništa uspjeli transferirat, brzo sam nazvao infoit.

Malo se smirilo jedno vrijeme, onda ode hostgator accaunt, pobrisani mi hostig paketi, i to sam uspješno sredio kad ono opet mjesec dana kasnije netko prvali u infoit accaunt i 70 domena postavio na 110 mb nameservere, kako sam bio u bolnici par dana nisam to skužio.

Pobrisani su bili i whois podatci pa sam nameservere sve morao ponovno tražit za 70 domena. Srečom nisu uspjeli ni tu transferirat domene jer je nešto bilo blokirano.

Nisam skužio kako su došli do svih mojih podataka, osim ovog zadnjeg pokušaja na infoit. Netko je ubacio u gmail da se mailovi prosljeđuju na njegov mail. Znam samo da su se prije toga neki likovi predstavljali po netu kao ja, imali su mail simebugarija@net.hr.

Lozinka mora biti zapisana samo u glavi, nigdje se ne smije upisivat. U nikakve .txt filove, pa makar taj file odmah izbrisali.
Ja budala sam istu lozinku koristio i za face, i za gmail, i za net.hr.

Jesi ti uspio sredit?

[quote=“digits”]Dali je netko imao slicnih iskustava ?

Netko mi je upao u godaddy acc i redirectao mojih 40-50 sajtova na neki krš od sajta .

Promjenio nameservere, napravio redirect iz gd admina i to je to… nikakav efraim injection, nikakvo diranje fajova na serveru, sve je odradjeno iz gd admina.

Ima tko sa sličnom pricom ??

Uvijek prvi popušim najnovije scamove :([/quote]

Nazovi godaddy ako jos nemas pristup… jest da je skupo ali isplati se, ili kupi credit za gmail pa zovi preko voipa na gmail-u, ovo je puno jeftinije.

Jel bio kakav jak password, mislim slova (velika mala) brojevi?

najvece sranje je, ko sto Sime kaze, trazit gdje je sta bilo hostano jer promjene nameservere.

Nema neke stete, nadam se da sam na vrijeme skuzio.

Srece moja da mi je pregled svih sajtova dnevna rutina…

nadam se da ce ostat na ovome.

meni se cini da mi je ukradena jedna kartica, mislim da je isto bila na go daddyu, provjerit cu malo, blokirao karticu jer su poceli neki racuni dolazit sa kojima nemam veze.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja