Provjera zakonskih stavaka na web dućanu

Klijent mi se javio danas, nakon dosta vremena da mu ugasim shop. Tipa skroz da se ne vidi uopće.

Kao javila mu se firma Vision Complia nce da ima dosta zakonskih propusta na webu.

Gore je uredno sve, od GDPRa-auto sistema privola, logoova, uvjeta poslovanja detaljnih, privatnost, dostave objašnjene, i sve sve, pa i CorvusPay je pregledao i banke, i gore je i kartično.

Kažu da mu za nemalu svotu budu to riješili.

Ima tko iskustva sa ovakvim stavkama, pa nije to inspektorat da mu samo tako radi takve stvari, pa i savjete ugasiti cijeli web, da se ne vidi.

Da ne pričam koliko je truda uloženo u dobivanje rejtinga.

Molim mišljenja, savjete=?

PS:
Također imao sam par klijenata gdje inspekcija je došla i navela da ima par stavaka za ispraviti, ali uvijek su dali vrijeme da se to napravi, tipa 7 dana, 10 dana i sl. Pa mi ovo zvučni kao još jedan novi način za uznemiravanje i uzimanje novaca.

1 Like

Ovo mi izgleda kao standardni “cold pitching”.

Googlanjem je li to ova stranica https://visioncompliance.eu/ ?

Ako jeste, treba ih prijaviti inpekcijskim tijelima u HR jer koliko vidim ovo je lovljenje u mutnom. Ovakve treba prijaviti…

Vjerojatno standardna navlakuša tipa APP.
Uplaše ljude s ogromnim ciframa kazni da bi ponudili rješenje za 10x manji iznos i onda naivni pristanu.

Ovi su se baš progurali mogu vam reći dosta su respektabilni a i mslm da u Ecomm HR su savjetnici