Prvi Milijun - 70% provizije, 45.5$ po prodaji

Pozdrav forumašima!

Prvi Milijun ili “Kako do prvih 1,000,000 posjetioca?” je SEO tečaj na našem jeziku sa 70% provizije za partnere, tj 45.5$ po prodaji.

Sistem sam postavio preko 2checkout.com gdje treba napraviti račun kako bi dobili affiliate link. Kada netko klikne na vaš affiliate, automatski je prebačen na glavnu domenu i ako izvrši kupnju zaradili ste 45.5$ na vaš 2co račun.

http://prvimilijun.com/wp-content/uploads/2012/03/Prvi-Milijun-Knjiga300x.jpg

Od affiliate materijala, tu su:

1. Mogućnost objave teksta na prvimilijun.com (moram odobriti)

2. Par banera i slika

3. Email poruke

Više informacija i sve što je potrebno za postavu affiliate linka pogledajte ovdje:

http://www.prvimilijun.com/affiliates/

Kontakt Skype: davortrninic

posjetioca = posjetitelja (na našem jeziku)

Koja je muka ovo je 3 tema?

Mora danas prodati 10 knjiga da bi na kraju godine imo milijun kunja

Cisto uzimanje para -.-

Knjiga se zove: “Kako do prvih 1,000,000 posjetioca?”

A ne kako do prvih milijun kuna.

Za nekog tko ne želi pručavati tečajeve na Engleskom, ili za nekog tko ne zna Engleski, ovo je najjači tečaj na našem području. Od nule, do prvih ciljanih posjetioca, bilo koji niche, bilo koji biznis, vrijedi za sve poslovne modele online.

Za razliku od sličnih tečajeva koji su bili popularni na našem području, ovaj nije teorijski nego praktični. Dok drugi napišu knjigu što treba raditi, ja sam objasnio kako se to radi, praksa na djelu a ne teorija.

Danas je mnogo ljudi koji još ne znaju napraviti SEO Wordpress sajt za određenu temu i da se probiju u top Google pretrage. Mnogo je onih koji ne znaju kako se radi pro email marketing. Mnogi ne znaju kako pronaći isplative ključne riječi. Ako postoji takav sličan tečaj na našem jeziku, slobodno objavite link.

Jel to nova knjiga, jer ako nije onda 99% stvari neradi i nefunkcionira kao sto je to funkcioniralo 2011…

Nova je.

Ovaj mjesec, ožujak 2012. kako sam ga objavio, a 90% znanja će biti upotrebljivo i za 5 godina, osim ako ne nestane Wordpress, Aweber, Google.

Sve informacije koje naplacujes $65 su ovdje na WM forumu vec dostupne besplatno.

[quote=""]Zašto otkrivam baš sve tajne u ovom tečaju?

Zato što se želim okružiti sa ljudima koji zarađuju online.[/quote]
:bljesak:

Recept za izlaz iz krize: Trncic + Bjegovic + Frlan = TBF

skinuo knjigu sa neta prolistao malo i knjiga nevrijedi ni 1$ katastrofa kao da ju je sastavljao neko djete od 3 godine

daj link

http://www.etarget.hr/index_page.php?pid=1#1

korisnicko ime i lozinku sam ti posalo na pm pa si samo promjeni sve podatke

Ma daj link od knjige, etarget me ne zanima jer su neposlovni.

Ne vjerujem ti niti riječi. Kažeš da si knjigu skinuo sa neta. VIC dokaži. Ne vjerujem da je tvoje oko ikad vidjelo unutrašnjost Prvog Milijuna. Ako govoriš istinu, navedi link gdje je knjiga, ili barem navedi server ili domenu gdje sam je spremio ili zapravo bilo što. Navedi bar jedan odlomak iz knjige da dokažeš svoje tvrdnje.

Nažalost, svi koji vrijeđaju ovakve projekte poput moje knjige, samo su ljubomorni. Ja nisam ni Frlan ni Bjegović. Ja ne obečajem ni brda ni doline kao navedeni. No njih zato više niti nema, niti ih je gotovo ikad bilo zaista online - no ja sam tu da ostanem.

Tečaj je vrlo koristan onima koji nemaju to znanje, a što se tiće toga da je to znanje na forumu - jedan dio i je, no razbacano je i jedan početnik tu nema što mnogo tražiti, on treba negdje krenuti.

I meni su forumi pomogli, i tamo potražim informacije, no kompletnog znanja na forumu nema, razbacano je na stotine stranica pa tko želi neka čita forum, a tko želi knjigu u kojoj sam opisao sve kako se radi i postavlja ne iz tueg nego izvlastitog iskustva - onda će kupit knjigu. I onaj kome takva knjiga treba sigurno mu neće biti žao niti jedne lipe.

Kada netko treba kompletno znanje kupit će ga.
Svi ti Engleski tečajevi na koje sam potrošio tisuće dolara unazad godinu i pola, sada sam od svih tih znanja napravio tečaj po svim iskustvima kako ih imam u radu. I kako to može biti pogrešno?

Zar bih trebao davati takvu knjigu besplatno?
Ionako je dijelim svim partnerima sa kojima blisko radim. Već sam ih podijelio 15ak i više, i nije bilo nezadovoljnih kod niti jednog tko je knjigu kupio ili dobio.

[quote=“davortrninic”]Ne vjerujem ti niti riječi. Kažeš da si knjigu skinuo sa neta. VIC dokaži. Ne vjerujem da je tvoje oko ikad vidjelo unutrašnjost Prvog Milijuna. Ako govoriš istinu, navedi link gdje je knjiga, ili barem navedi server ili domenu gdje sam je spremio ili zapravo bilo što. Navedi bar jedan odlomak iz knjige da dokažeš svoje tvrdnje.

Nažalost, svi koji vrijeđaju ovakve projekte poput moje knjige, samo su ljubomorni. Ja nisam ni Frlan ni Bjegović. Ja ne obečajem ni brda ni doline kao navedeni. No njih zato više niti nema, niti ih je gotovo ikad bilo zaista online - no ja sam tu da ostanem.

Tečaj je vrlo koristan onima koji nemaju to znanje, a što se tiće toga da je to znanje na forumu - jedan dio i je, no razbacano je i jedan početnik tu nema što mnogo tražiti, on treba negdje krenuti.

I meni su forumi pomogli, i tamo potražim informacije, no kompletnog znanja na forumu nema, razbacano je na stotine stranica pa tko želi neka čita forum, a tko želi knjigu u kojoj sam opisao sve kako se radi i postavlja ne iz tueg nego izvlastitog iskustva - onda će kupit knjigu. I onaj kome takva knjiga treba sigurno mu neće biti žao niti jedne lipe.

Kada netko treba kompletno znanje kupit će ga.
Svi ti Engleski tečajevi na koje sam potrošio tisuće dolara unazad godinu i pola, sada sam od svih tih znanja napravio tečaj po svim iskustvima kako ih imam u radu. I kako to može biti pogrešno?

Zar bih trebao davati takvu knjigu besplatno?
Ionako je dijelim svim partnerima sa kojima blisko radim. Već sam ih podijelio 15ak i više, i nije bilo nezadovoljnih kod niti jednog tko je knjigu kupio ili dobio.[/quote]

većih gluposti nisam čuo još ovdje… prodaješ muda pod bubrege, ispričavam se na ovome ali morao sam napisati…

Zašto ti ništa ne vjerujem? -evo ti par razloga:
-regao si se tu da bi samo prodavao
-svoje znanje na ovom forumu nisi pokazao
-pricas bajke, a nigdje nista konkretno nisi rekao
-stranica kakvu ti imaš možeš naći na netu u tisućama, svi ti obećavaju svašta, samo kupi knjigu
-“Svi ti Engleski tečajevi na koje sam potrošio tisuće dolara unazad godinu i pola, sada sam od svih tih znanja napravio tečaj po svim iskustvima kako ih imam u radu” - koje tisuce dolara!? pricas gluposti, najbolji tecajevi sto ih mozes gledati online ne kostaju vise od 50$ mjesecne clanarine, tako da…
-malo sam te guglao, sve vezano za tebe je gore od top shopa

nema vise sta da ti kazem, osim bla bla

posjetite
http://prvimilijun.com/besplatno/

[quote=“kres0”]posjetite
http://prvimilijun.com/besplatno/
[/quote]

Odi na forum.hr možda tamo budeš imao više sreće :slight_smile:

Prodaje knjige a nije čuo za pluginove koji štite stranicu

Ovdje sam došao da otvorim novu temu i objavim postojanje novog affiliate proizvoda na našem području. Sve je po pravilima.

Zašto bi pokazivao znanje na forumu? Moja namjera nije bila da pokazujem znanje u ovoj temi. Za svakog korisnika postoji prva tema, i ovo je bila moja.

Moja stranica je prodajna po standardima kako se to radi. Nisam ja izmislio taj standard i dokazao da takve stranice povečavaju prodaju. Zašto da napravim drugačiju stranicu kad znam da ovakva najviše prodaje?

Za 50ak $ jednokratno možeš dobiti tečaj veličine Prvog Milijuna, poput npr Google Sniper.
Za tečaj od 50$ svakog mjeseca dobit ćete rješenje koje ćete koristiti svaki mjesec.
No ima ih i za par stotina ili više tisuća dolara. Ja sam uglavnom kupovao razne tečajeve do 100$ vrijednosti i kada bi sve to zbrojio unazad godinu dana, da to je svakako više od 1000$ samo za tečajeve, ne računajući niti jedan program ili servis za kojeg koristim ili plaćam mjesečnu članarinu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja