Prvi postovi

Ponukan Gosarićevim postom išao sam pogledati svoje prve dubokoumne postove ali prikazuje se samo zadnjih 500 postova.
Može li se ikako doći do prvih postova da se malo nasmijem? :slight_smile:

Odeš u napredno pretraživanje, pretražuješ samo po korisničkoj oznaci, tražiš poruke korisnika, kao ključ izabereš datum zadnjeg odgovora, a sortiranje uzlazno, tako da najstarija bude prva. Tvoj prvi post je napisan 23-01-2008, u 08:58.

Fakat radi.
Tnx

BTW, dvije godine prošle a web koji me tada mučio još uvijek nije sređen :slight_smile:

hehe evo moje prve teme :smiley:

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=8495

Mlad i neiskusan bio :smiley:

Prvi post 28-11-2001, 23:01
…i još sam ovdje :hmmmmmm:

[quote=“gambo”]Prvi post 28-11-2001, 23:01
…i još sam ovdje :hmmmmmm:[/quote]

ti si stvarno dokaz kako je borba protiv pravde i superhikova svevremenska maxima jos uvijek živa :slight_smile:

[quote=“trnac”]Fakat radi.
Tnx

BTW, dvije godine prošle a web koji me tada mučio još uvijek nije sređen :)[/quote]
nadam se samo da nije u “igri” ona domena sa “tri slova”:wink:

He he, ne nije domena s tri slova u pitanju. Portfolio me onda mučio.

ti si stvarno dokaz kako je borba protiv pravde i superhikova svevremenska maxima jos uvijek živa .

Nadovezao bih se na vašu temu, ja sam postao prije 4-5 godina par postova al je problem što neznam pod kojim imenom.
Zvanično sam u prekršaju imam dvostruki identitet samo što je drugi ‘komiran’.
Baš bi volio doći do tih postova.
Znam da sam se nalupeto s editorima (netscape editor i recenzija sajta arttelje na besplatnom powow.com serveru koji nažalost više nije u funkciji).

Pa kad se već hvalite… :wink:
Moj prvi post je bio 08.02.2010. u 15:44 h :zhuja:

a ja nerznam kad sam napisao svoj prvi post … isto tako imam jos jedan nick ali nemam pojma ni kako se zove ni pass …

ja češljam arhivu već 2vaaa dana :razbi: i nikako da nađem svoje ‘drugo ja’ :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja