PS4 igre za tipkovnicu

Koje PS4 igrice podržavaju tipkovnicu?

Postoji li ikakvo funkcionalno rješenje za igranje PS4 igara na tipkovnici?

Kako funkcioniraju adapteri poput Xim4 ili slično? Ima li tko iskustva s tim adapterima?

Većina ih podržava ja msm. Nedavno sam prodao PS4, no igrao sam redovno neke igrice na wireless tipkovnici i mišu.

Sjećaš li se koje igrice si imao i igrao?

Hm… ja bih tek kupila PS4 (za sina), ali se je on baš pred samu kupovinu razočarao jer je pročitao da vrlo malo igrica podržava tipkovnicu, a on neće drugačije igrati pa je evo čak i odustao od kupovine samo iz tog razloga.
A ja si mislim…školski praznici su i baš bih mu kupila da se izgušta sada kada nema škole, ali opet … što ako neće moći igrati na tipkovnicu a ja izgorim ne baš malo novaca :roll_eyes:

Nisam puno igrica, jer općenito nisam baš previše stizao. Igrao bih na tipkovnicu Fortnite većinom, a ove ostale igrice koje sam igrao su trke bile i nisam ni pokušavao spajati tipkovnicu jer mi je lakše bilo na joystick (Gran Tourismo, FIFA, UFC…). Treba istražiti malo, no mislim da bi sa Xim4 adapterom funkcioniralo za većinu. U najgorem slučaju morati će se naviknuti na joystick :smiley: