Put do zarade (nesto drugacije)

Zapišti avast tako da i ovo bi izazivalo isti problem kao i coinhive, ja razumjeh da pištanja biti neće.

Ne bi trebalo, barem po onome sto su oni napisali. Vjerovatno im jos ne vjeruju pa ih i dalje blokiraju.

I ja koristim Avast,ali meni ne pisti…

Eto bogami moj zapišti (free verzija).

Moguce da sam ja,kada sam testirao njihovu captchu stavio na belu listu u Avastu,pa sada ne prijavljuje ni za ovo.I ja koristim free verziju.
Inace glavni “krivac” za to sto je skripta na crnoj listi je PirateBay koji je pre par meseci testirao ovo a da nije obavestio korisnike,pa se za to saznalo.
Da nije tako neki poznat sajt to tako koristio,pitanje je da li bi i kada bio blacklisted.Steta je ako ovo uguse,ideja je skroz OK.

evo krenuh pogledat film poslije sto godina i na popcorn rs opet zapišta avast
33

Skini si https://popcorntime.sh/ , najbolji program od svih, nema nikakvog adware ni virusa.(streamanje torrenta)

Sta se desava sa ovim?Jesi odustao od projekta?Vidim da ne updatujes sajt,zato pitam.

Nisam odustao, samo nisam imao vremena zadnjih par dana da dovrsim sve. Vjerojatno cu to preko vikenda sredit i pokrenit.

1 Like

Bump ! Ovo bi na mom jednom sajtu super islo ali ne znam da li autor ista radi i dalje jer vidim da sajt od autora nije dostupan.

Poz, neke obaveze su mi ubile svo slobodno vrijeme i nikako da zavrsim sajt, sad vidim da taj host na kojem je ima malih problema pa moram i to rijesiti. Jel bi htjela staviti takvog minera kod sebe na sajt ili?

Ideja sajta je super i sve je super oko toga da dobijaju posetioci bodove…jedini problem koji me koci da stavim je taj antivirus,imam propelerads na sajtu ali je cpm ocajan i za plakanje i sada moram da nadjem zamenu,stavila sam pop adsa ali on mi pokazuje cpm 0.40 u proseku sto znaci da je bolji od propelera za 0.20 centi jer kod propelera mi je u proseku 0.20 centi a bilo je izmedju 1.60 i 2$ tako da gledam i ove koine i video reklame i sve sto bi mi unovcilo sajt.

Kada zavrsavas sajt?