Računar ispušta čudne zvuke

Računar kad upalim ne čujem da digne sistem, iz kućišta se čuje ko kad na biciklu padne lanac pa preskače dok vrti, monitor mi ode na stend baj, a kad tek upalim računar par puta se čuje ono biip al malo piskavo ko da mutira. Šta more bit?

Jel’ čuješ pjev vilenjaka iz napajanja?

:roflmao:
Tak mu treba kad se samo zajebava i čovjek nezna kad je ozbiljan :zub:

Hard disk definitivno! Po ovim simptomima…

Da računar nije dobio hemoroide?

Sorry, morao sam.
I ja dajem jedan glas da je disk u problemima. Možda je problem u nekom od ventilatora (proc) ali to lako otkriješ ako rasklopiš računalo.

haahahah padne lanac D:

A ja kažem da je problem u grafulji.

moze biti bilo sto graficka, maticna, hard, memorija

probaj staviti memoriju u drugi odjeljaktako sam ja rijesio prijatelju crko mu odjelak onaj jedan

Znaci mehanicka je stvar, bilo koji od ventilatora ili hard, drugo nista ne moze lupati osim ako cd nije puko :smiley:

meni se cini kao da je otisao cincilator na gefufni

Ako zvuči kao lanac najvjerojatnije je da i je lanac u pitanju


http://img823.imageshack.us/img823/1107/lanacnaprocesoru.jpg

A možda je i sajla od kočnice.

Ovo mi liči na onu sprdnju sa pilotima i mehaničarima kompanije Qantas :smiley:

Zahtjev: Čudan zvuk iz instrument table, kao da neki patuljak udara čekićem.
Izvještaj: Patuljku oduzet čekić.

Lako vam se zajebavat ja patim. Otvorio sam ga i vidio da se ventilatori vrte, udario sam ga par puta, punuo i zamalo slijep ne ostah, ram prebacin u druge slotove i tu je mom znanju došo kraj. Ja sumnjam na grafičku, ram, matičnu, ventilatore, crnu magiju pogotovo se vlaške magije plašim. Dvd rw je ok. Nego sam taman dobro odradio prelazni rok sa Ćisko Romom i ove sezone bi trebao ugrozit neprikosnoveni Milan, al jebiga. Dobio sam hemoroide, eto da vas još malo obradujem, zlobnici. Povukli su se zasad, ali plašim se, šta ako je hard crko, a imam sve od little lupe na njemu. Nedostaje mi. Valjda kako će brzo Nova Godina pa mislimo na naše najdraže koji nisu sa nama.

Po simptomima, vjerojatno Linić pjeva…

Vrlo moguće da je napajanje u pitanju.
Ako je napajanje to ti je nekih 150kn najjeftinije 500W.

[quote=“mikibm”]Vrlo moguće da je napajanje u pitanju.
Ako je napajanje to ti je nekih 150kn najjeftinije 500W.[/quote]

“500w”

Ovdje je riješenje