Radeon driver

Dobar dan,

imam laptop acer 3810T ako se ne varam( iako to u ovoj situaciji mislim da nije ni bitno).

Imam ATI Mobility Radeon HD 4300 Series display adapter , i OS mi je Windows 7.

Kad odem na Devices imam laptop na kojem mi se pojavljuje stalno zuti usklicnik i kada udem u to i odem na hardware pokraj ATI Mobility Radeon HD 4300 Series display adapter mi je taj usklicnik.

Device Status- This device cannot start. (Code 10)

Sto da napravim i kako da to popravim?

Pretpostavljam da mi je driver star i da nije up to date, ali nemam original Windowse pa ne mogu od tamo skinut upgrade.

Molim vas za pomoc i hvala :slight_smile:

pa odi na stranicu od AMD i tamo potrazics driver direkt

http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-4000/hd-4300/Pages/hd-4300.aspx

i odem tamo i na drivers i odem na search i upisem - ATI Mobility Radeon HD 4300 Series pod product, product type- notebook graphics card, Operating system Windows 7 64 bit.

i nista ne dobijem dolje pod rezultate jer je “Search did not found any matches”.

Nadalje kad sam isao preko googlea trazio sve me baca na Catalyst a ja se time ne znam koristit.

i nadalje kad nadjem tamo i upisem 4xxx series i nade mi catalyst suite i skinem to i hocu pokrenut i pise da se ne podudara.

klasika
nude se driveri koji su KOMPATIBILNI sa win 7, a u stvari su za vistu sa kojom isto nisu radili.
Imao sam i ja slican problem prije dva mjeseca kod prelaska na 7-cu.
Imao sam ATI radeon x550 i asus a8sli board. Board je u svoje doba (prije 5 godina) bio odlican board i sta me najvise zacudilo na stzranici od asusa zadnji BIOS i to beta iz 2005 godine.

Ocu rec, mozes probat sa kompatibilnim driverimma ali bez garancije, nekom oce nekom ne (tebi)
Svaki novi OS ima samo drivere za najnoviji hardware, za straije komponente se se samo POKUSA prilagoditi postojeci (vista) ako radi radi ako ne, molim kupite novi.

Ebiga…

Catalyst je cjelokupno rjesenje sta se grafike na racunalu tice i neznam nikog ko je sretan sa njime, tebi treba samo driver za kartu, ostalo radi win sam. Nazalost drivera za tvoju kartu i win 7 nema.