Radim honorarne poslove

Nakon dosta vremena ponovno sam u potrazi za honorarnim poslovima, jer imam dosta slobodnog vremena.

- Pisanje članaka:

Nudim pisanje članaka za vašu web stranicu na hrvatskom jeziku. Najbolje poznajem tematiku sporta, pravilne prehrane i vježbanja ili tehnologije, ali mogu pisati i članke ostalih tematika. Prije pisanja informiram se preko interneta i knjiga, te su članci istiniti i napisani stručno.

Reklamiram vašu web stranicu ili facebook stranicu.

Budući da posjedujem dosta facebook stranica, nudim reklamu vašeg proizvoda ili stranice na njima. Najbolje mi leži tematika vježbanja ili prehrane, ali imam mogućnost reklamiranja i druih stranica. Fanovi su iz cijeloga svijeta ili samo balkana.

Izrađujem blogove ili jednostavne web stranice.

Ukoliko želite blog koji reklamira vašu web stranicu na kojoj prodajete neki proizvod, izrađujem blog na kojemu ću pisati vezano uz vašu web stranicu unikatne tekstove, te tu i tamo pustii link ka vašoj web stranici.

Izrađujem reklamne videe
Nudim usluge FB marketinga - Facebook marketing!
Nudim usluge marketinga na svim socialnim mrežama

Ovo su ukratko poslovi koji mi najbolje leže, ali naravno radim i duge poslove, te se za sve upite možete javiti putem privatne poruke. Dugogodišnji sam član foruma, ali možemo se dogovoriti da plaćate nakon što ja obavim posao. Zahvaljujem se svima, te se nadam suradnji sa velikim brojem ljudi.

Ostvareno nekoliko poslova! :slight_smile:
Još uvijek sam slobodan za nove poslove.

BUMP! :slight_smile:
(20 znakova)

Obavljene neke suradnje, jedna još uvijek aktivna.
Još uvijek imam slobodnog vremena, te bih molio ukoliko vam je potrebno nešto da se javite na PM! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja