Radim mikro poslove - pisanje tekstova, ubacivanje igrica i sl

Posto imam dosta vremena, a manjak para, nudim sledece usluge:

• Pisanje tekstova na engleskom ili srpskom - ovako sam i poceo svoju internet avanturu, tako da imam vec skoro deset godina iskustva u pisanju tekstova. Tekstovi ce biti unikatni i napisani svojerucno, bez ikakvog koriscenja softvera. Okvirna cena je 1 evro za 200 reci. Pozeljna dugorocna saradnja - minimum mesec dana.

• Ubacivanje tekstova, optimizacija tekstova i ispravljanje gramatickih gresaka na WP sajtove - kroz ruke mi je proslo na hiljade tekstova, pocevsi od Freelancera, preko iWritera i Fiverra, tako da sam vise vremena proveo ispravljajuci tekstove nego cekajuci na njih :slight_smile: Cena je 1 evro za 500 reci po ubacenom/ispravljenom tekstu.

• Ubacivanje igrica uz unikatni opis, videa uz unikatan opis, ubacivanje slika i optimizacija slika - cena po dogovoru.

• brzo ucim, tako da, ako vam treba neko za bilo koji drugi posao, kontaktirajte me, nadam se uspesnoj saradnji sa svima.

3 Likes

Pošalji mi na privatno email.

Bump, imam dosta slobodnog vremena, tako da…navalite! Mislim, nemojte bukvalno da navalite, hahaha

Imas skype ili tako nesto?

Bump!
Evo giga na fiverru gde mozete naruciti pisanje tekstova, cena je 5 dolara za 1500 reci, vise nego povoljno:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey