Radio streaming za AutoDJ?

Ima li netko iskustva sa radio streamingom?

Ja znam da dignem Icecast server, ali me zeza AutoDJ… Koje je najbolje besplatno rjesenje za AutoDJ i da pusta random pjesme a ne kako ih zadas u .txt fajlu (da idu redom po abecedi).

https://freevps.us/thread-11358.html

Gledao sam tutorijal iznad, ali zeza autoDJ jer ne pusta pjesme nasumicno, nije fazon da slusate 10 pjesama od istog pjevaca redom.

Probaj sa shoutcast i sa sam 4 broadcaster :slight_smile:

Evo recimo dignem Shoutcast, to je lagano…

Ali kako da dignem AutoDJ da pusta samo pjesme, jer necu ja sjedit na SAM Broadcast i ispunjavati zelje… Ovo ce bit samo kao moja mini radio stanica sa vec uploadanim pjesamama na server, jer imam sajt sa listom radio stanica…

Evo vidi ovdje ovdje ima na yt puno tih videa kako autodj postavit

Jeli planiraš biti i jedini slušatelj te radio stanice? (+ oni što ti dođu u posjetu doma, pa nemaju gdje pobjeć’). :slight_smile:
P.S. Ne shvati ovo pogrešno, molim te. Jako je bitno kako misliš doći do slušatelja? Naravno, ako pretendiraš na njih. :wink:

Ne pricamo o client side, tj da ja pustam muziku iz SAM-a.

Nasao sam rjesenje sc_trans, ja mislim.

@c3po ne planiram ni dovlaciti slusaoce, samo cu okaciti i svoj radio u bazu stanica (kao sto rekoh imam radio station directory sajt), imam vps neiskoristen pa da na njega navrnem to sve kad ga vec placam…

Imam na jednom HDD-u sve pjesme sa stranice Cakano.net, pa cu to sve uploadat… I da ne zanima me za autorska prava :smiley:

To je sve jako zanimljivo. Radio je i moja velika ljubav, pa i profesionalno. :slight_smile:
Izvijesti nas (ili barem mene na PP) kako je prošlo to sa radio stanicom, a ovo je jedna tema za tebe: :slight_smile:


Ovo se je forsiralo na mom radiju nekada. :slight_smile:
Taffy i extended verzija I Love My Radio.

P.S. Nisam više u tome. Glas mi je nekako metalan. :slight_smile:

Hehe, da da… hobi najvise…

Ako uspijem sve to povezat da funka kako treba, napisat cu tutorijal da se ostali ne muce.

Neznam dal ova skripta sta valja za DJ

kolko ja znam imas u schoutcastu vec auto dj…

Nema :stuck_out_tongue:

Evo ti http://unrealhosting.hu/mscp/ ima autodj koristim ga vec duze vrijeme odlican je :slight_smile:

1 Like

hvala legendo <3

1 Like

Takoder ne radi na openvz :stuck_out_tongue:

Kod mene je KVM

Onda ce radit odlicno,samo si zapisuj sve sta upisujes tokom instalacije jer kasnije kad budes trebo neke stvari neces se sjetit hahah i takoder kad zavrsi instalacija spremi si informacije

1 Like

history >instalacija.txt