Radite IA? Ovo bi moglo biti zanimljivo

Posto je VIP room jos uvjek prazan evo jednog zanimljivog tutoriala.

Danas sam otkrio nešto po meni zanimljivo i ima potencijal da donese dobru zaradu, jos testiram jel moguce boostat takav post jer mi se cini ako je moguce da bi se moglo zaradit samo sa boostanjem.

Na PC-u post izgleda ovako: (meni pise boost unavailable jer mi je blokan taj ad acc na kojem sam sliko)

Isti taj post na mobitelu preko fb aplikacije izgleda ovako:

To nije fake slika sa play dugmetom vec je pravi video, fora u tome je kad se klikne play na tome videu automatski se otvara IA clanak i skrola do videa, ako npr stavite tekst iznad njega pa reklamu pa video tu bi mogao biti fini broj klikova.

Nakon klika na play:

Kako to napraviti? jednostavno.
Napravite IA clanak u kojemu ce biti video koji self hostate, kod za IA za takav video je

<figure data-feedback="fb:likes, fb:comments">
<video>
<source src="http://domena.com/video.mp4" type="video/mp4" />
</video>
</figure>

Nakon sto napravite takav clanak objavite ga kod sebe na zid(mozete staviti da samo vi vidite post) i zatim preko mobitela otvorite taj clanak i ispod videa kliknite na share/podijeli. Mozete to shareat na vase fb stranice/grupe itd.

I sami znate da ce ljudi prije kliknuti na play nego na neki clanak, a sada to mozete spojiti :slight_smile:
Na brzinu sam ovo napisao tako da ako trebate jos kakvu pomoc slobodno pisite.

6 Likes

@steelmaiden znam da ti imas velike stranice i da si se igrao sa IA, ako slucajno budes ovo isprobavo molim te javi mi kako je proslo. Ja sam sve svoje stranice izgubio pa nemam bas kako testirat da znam koliko dobro radi.

Evo ja ti dajem stranicu za test, javi se na pp.
Zarada naravno ide tebi a zemlje su TOP, tier 1 80%.

1 Like

Ja sam ti vecinu svojih FB stranica prodao, tako da na zalost nemam gdje kvalitetno testirati ali ću isprobati na ovim manjim pages. Prije se slicna stvar radila s gifovima ali od nedavno je to onemoguceno. Javite kako je prosao test…

Los tajming imamo za test. Morace da se ponovi, bas je los reach danas. Ispod svih proseka sto je i razumljivo. Bozic plus nedelja a kod mene su uglavnom zene 35+.

2 Likes

@veritos imas mozda neki viralan video pa da ovo testiramo? Ja bi mogao objaviti na fb.com/geek.hr jer tamo imam povezan IA, a mogao bi i boostati s $10 pa da vidimo rezultate.

U razgovoru sa jednim koji radi ovo vec tjedan dana sam saznao da pravi dobar ROI, clickbait naslov nekog fight videa i sa ulozenih 20$ pravi 50-60$ plus dobija lajkove na stranicu.

2 Likes

Znas mozda jel boosta za domacu publiku ili stranu?

Evo uspjeo sam zašerati jedan video… probat cu s boostam pa javim rezultate :slight_smile:

Samo nisam skuzio kako da odaberem preview sliku za video? Jer trenutno mi je video na autoplayu, bez preview slike s play buttonom, tako da ga ljudi mogu odgledati i bez da kliknu na njega.

boosta worldwide, uspjeo je navuci cijenu na 0.0001$ po engagementu. Video mu je skracena verzija u kojoj se nalazi kao “Tap to see fullscreen” sto jos vise baita ljude da kliknu na video i da im se otvori clanak.

Tu moze da se selektira publika, boost ide samo za korisnike koji idu preko app-a i imas siguran pregled preko IA.

Evo mali update, kolega i ja smo odradili boost i za 2$ smo dobili 89 klikova ali impresije su nam nesta male, na tih 89 klikova imamo oko 30 impresija sto mi ne ide u glavu nikako. Ne razumijem jesam ja nesta krivo naredio ili sta

Sacekaj da prodje NG pa onda bustuj za top zemlje, jos uvek je jaka cena. Za 2 $ to je jako mali broj klikova.

Tko ima Mirka sa zadnjom pobjedom neka objavi. Vjerujem da će dogurati daleko. Vidim da nova TV neće da streama izvan granica Hrvatske

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey