Rank na Google-u; "manufakturno kodiranje web stranica" :)

Moj naslov: Rank na Google-u, Ostatak naslova dodan s pakošću. Al nije me briga. A znate li vi da ovaj forum isvršava html tagove u postovima? Moga bi i ja zajebati forum al nisan pakostan.

U to sad ne mogu ulaziti.
Kol’ko poslije dijagonalnog čitanja pravila ne vidim da bi bilo išta što bi zahtjevalo izmjenu opisa inicijalnog naslova.

Naslov je izmjenjen.

Točno, naslov je izmijenjen Davore, to vjerojatno nije onaj Mod na koga si sumnjao, ali nikako nije ni iz pakosti, budi siguran u to. :slight_smile:
Trebate izbjegavati općenite naslove tipa Rank na Google-u, jer to nam ne govori mnogo, ustvari ništa. :frowning:
Dok nam title kakav je sada Rank na Google-u manufakturno kodiranje web stranica umnogome opisuje temu i diskusiju razvijenu ovdje, zar ne? :blush:
Slično tomu radim takoreći svakodnevno, stredjujem naslove da budu SEO i Forum friendly i prilagođeni čitatelju i Googleu, :blush: kako sam napisao gore, nema tu ništa osobno, dapače, ti si mi vrlo simpatičan. :o:

1 Like

Google Depersonalized Search:

https://propecta.com/resources/easy-depersonalized-search-including-international

U tome je često stvar.

Jasno mi je to nego sam pokus’o da nadjem sličnu stavku u pravilima (možda sam prebrzo čit’o a možda i nema upisano).
Šta više, mislim da će stranica više posjeta dobiti ako ima referale na posjećenom sajtu poput foruma (pa makar i samo iz postova a ne linkova).

Možda možemo i očekivati pogotovo od nekoga tko se smatra webmajstorom (kad je već ovdje) da ne otvara topic naslova Pomognite mi ili Imam problem? :blush: Ovo je extremno ali vjerujte da je bilo i toga. :smile:
Kako tomu doskočiti? Napišite opisan title topica koji govori o vašoj temi u pravoj kategoriji i nijedan moderator neće dirati vaš topic. :+1: Kad vidim takav topic dodje mi da mu dam like, tek tako. :smile: :o:

1 Like

Koja šizofrenija. :alien:

Nažalost, nije moguće sve regulirati pravilnikom (iako je ovaj dio djelomično obuhvaćen engleskom verzijom pravilnika). Nitko nikada nije iz zle namjere izmijenio naslov teme, nego iz praktičnosti, da se iz samog naslova lakše da zaključiti o čemu se raspravlja. Koliko se samo topica otvori s nejasnim naslovom i u krivu kategoriju najbolje će znati kolega @c3po koji to najčešće ispravlja. Da to ne radi, forum bi bio u totalnom kaosu.

4 Likeova

mrcina, nisi interesantan. štaviše dosadan si.

Hvala, također…

1 Like

onda me zaobilazi i ne diraj se u mene!

1 Like

Pa šta mislite što ja ne otvaram topic-e: još smišljam dobar naslov. :stuck_out_tongue:
Potražio da uopšte vidim gdje su ta vrata. A nije bilo ni za dž - zaradio sam bedž. :smiley:

Koji je ovo Linux distro, ako nije tajna naravno ?

Ako je pitanje o Linuxu za mene distra je antiX

https://antixlinux.com/

a evo i moje jednostavne stranice o Linuxu

http://gnu-linux.co.nf/

Što je ovo Davore, nestao link sa Google?

Da, zato treba skrivat linkove i websiteve jer ovdje ima black hatera koji te zaspamaju i onda se desi to.

Kako? Nije baš tako. :blush:
Za keyword iz naslova sad je prvi naš Forum, što nije čudno, ali već sa druge pozicije naš kolega “damama ljubi ruke”, vidi se u opisu. :smile: :o:

Ovo moje se odnosilo na navedeno iz prvog posta

Deveti.

Da da. :blush: Meni je “predradnik” na poziciji #10. :blush: :o: