Rasprava o mobitelima - razno

Pozdrav, ako si novi član, tj. nisi registriran na Banggoodu još, mogu ti poslati -10$ kupon za mobitel na mail i onda se preko tog kupona registriras i imas popust…

@dadaas koliko ti je budžet?

100-150$?

Ali vaznije mi je da bude ekran sto veci i da ima sto vecu rezoluciju. wifi i te standardne stvari

p.s. da budem se registrirao ako nadjes neki dobar mobitel.

A koliko veliki ekran ciljaš? Ukoliko veći od 5 incha, onda bih ti preporučio tablet, jer je jeftinije, mobiteli veći od 5 inča su dosta skupi…

a jel se moze na tim tabletima telefonirat?

Da, na nekima se može, evo recimo jeftin a dobar tablet koji podržava telefoniranje i internet preko kartice: Cube TALK8H

jel mogu i micro articu staviti unutra? I stavim tcom karticu i mog zvat i bit na internetu?

Ajd mi jos neke tablete preporuci da biram, isto bi trebao jedan takvi tablet za starijeg gospodina, znaci neki jednostavni, ali on treba kameru da moze slikati slike.

Upravo sam naručio ovaj telefon. Treba stići na adresu u Njemačkoj u utorak ili srijedu, kod mene će biti iza Nove godine. Više o njemu kad stigne.

evo jedan zanimljivi http://en.001phone.cn/product-no-1-m4-86.html

Pogleda jeli se može nabaviti blu 7.0
http://m.gsmarena.com/blu_studio_7_0-6838.php

7-inčni ekran je na razini tableta, čovječe. :slight_smile: Ako ga iznosiš iz kuće, uprti ruksak na leđa. :slight_smile:
Ima samo dvojezgreni procesor i 170 ppi - čini mi se da će prikaz biti prilično zrnat.

Pa čovjek traži što veći display, android i neke hajdemo reći performanse da goni video i normalno browsa po netu. Ja trenutno koristim lg g pro lite 5.5" i nije ništa strašno, snašao bih se i sa većom dijagonalom.

Sada vidim da traži i veću rezoluciju pa ne znam kako će to proći kod blu 7.0, moj lg npr ima malo jaču a meni je super u svakodnevnom korištenju.

Moram još napomenuti da je recimo jako izdržljiv na habanje. Dok se u mojih frendova s galaxy s3 giulio ko stari šipak moj telefon još uvijek bez packe. Ne koristim futrole i maskice, ne volim to.

Ja sam naručio efox i doogee, pa kad stignu javim dojmove :smiley:
Trenutno nisam kod kuće pa nisam aktivan ovdje, ali za koji dan evo me

Ja sam anrucio cubote 2 x6 i jos neki pa cemo vidjet kad dodju. Oko nove godine bi trebali alis ad svi ti praznici mozda ce i potrajati.

Jeli itko kupovao kad kod dx.com ?
Ima li tko kakva iskustva s njima ??

Jel ima neko cubot x6 i dali se u tim cubotima moze postaviti staticna ip adresa za wireles, ako da, kako?

Jeli ima tko upoznat sa ovim modelom? Čini mi se pun pogodak za tu cijenu.

http://www.efox-shop.com/kolina-k100-v6-mtk6592t-20ghz-octa-core-55-zoll-fhd-bildschirm-android-44-3g-smartphone-g-297176?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=low

Neki komentar ?

Bogati dobar mobitel, bolji nego ovaj moj cubot.

Evo gledam taj cubot i ovaj što sam ja stavio izgleda daleko jači i po meni dosta ljepši. Šta je meni bitno ima 2 SIM kartice a ono najbolje ima 2gb RAM memorije. Nekako mi sve to izgleda previše dobro da bi bilo istina… Sada koristim LG PRO LITE DUAL sa kojim sam jako zadovoljan, a performansama je daleko ispod gore spomenutih.
Na kraju ostaje ono nepovjerenje u te uređaje, koje nije osnovano ali je prisutno u većini nas.

E bas to, gledam ovaj model sto si postavio i sve izgleda extra. Bas je tu i problem izgleda suvise dobro, jedina mana koju sam mu nasao je sto je android 4.2, ali opet sve one mogucnosti za 140e jednostavno mi je previse jeftino.

Kolega moj kupio xiaomi mi3 u srijedu ga preuzima. Baš jedva čekam da vidim taj uređaj iz prve ruke, gledam na toj stranici je njegova cijena 230€.