Razmisljam jel bi prodao shop?! procjena cijene i misljenje

Evo radi se o www.ecomp.hr shopu!
Nije nis posebno radio niti je utroseno nikaj na reklamu! Razmisljan mogu li dobit neke novce ili ne?!
Nemam vise volje ni vremena za njega! Ima opcija na njemu jos puno od integracije paypal-a, kartica… još dobavljača! sve je automatski, artikli se refreshaju s skladištem svakih 20min…

Kaj mislite o vrijednosti tog shopa?!

Ne kužim dali prodaješ, web site, skriptu ili firmu ili sve?

Ni ja ne kuzim sta bi se prodavalo. A za procjenu fali dosta varijabli, posjeta, promet, broj prodaja, cca, koliko je marza po prodaji nacin dostave itd.

Prodajem web, skriptu, firmu ne!
marza je od 4%-15%, dostava ide direkt iz centralnog skl, znaci pricekas da vidis jel uplaceno i samo kliknes i roba ode! dostava iznad 2500kn badava! pretpostavimo da posjeta ima nesto, a prometa nekaj sitno, dakle na početku si! Gledao sam malo shopove koje su radile neke firme po hr i sa svim ovim funkcijama kaj ima ovaj cijene posao 15-35 tisuca kn! To je malo prevec, pa me zanima kaj vi mislite

Sajt je stvarno šminka, zašto nisi pokušao sa reklamama na facebooku recimo?

taman i ja krenuo napisat, bas lijepo izgleda.

sajt je po funcionalnosti jos bolji nego kaj je lijep! jos dok se upale svi banneri i opcije, milina! kome god sam predlozio da radi za proviziju nije htio, a sam ne znam dovoljno dobro nit imam vremena

nije los da ali je pitanje kako je to ugovorno rijeseno s veleprodajom, jer to neki sistem kao imall ili bigbuy ili nesto trece afiliate…dali se mjenja postotak s kolicinom prodaje itd…

Ugovor je trenutno samo s microline-om, znaci hr tvrtka! Naravno sto je veci promet raste i rabat, moze se povezat s bilo koji B2B sustavom u hr ili vani

Ok, ostaje jos odgovor na pitanje za koliko ga razmisljas da bi ga prodao.

Izrada takvog shopa se cijeni oko 10 000kn, imam i racun tak da nije mlaćenje prazne slame! Mene zanima na koliko bi ga vi procjenili i ima li netko tko bi uopce kupio takav sajt

Iskreno ovdje par osoba kupuje veće i ozbiljnije websajtove, ali vecinom kupuju sajtove tematike : Igrice, vijesti, sadrzaj zabavnog karaktera… itd itd…
Teško da bi ti neko izvalio toliki novac za taj sajt koji nema stalnu zaradu …

nisam ni imao u planu prodavat to za 10 000, mozda u pola cijene!