Razmjena skrill-paypal

Trazim nekoga za razmjenu 120 dolara imam skrill treba paypal. “Random” ljudima ne saljem prvi. Mora bit na jako dobrom glasu da posaljem prvi posto sam se opekao dosta. Uslugu placam 30 dolara.

Znači nudiš 120 dolara za 90 na paypal?
Nađi nekog pouzdano ako sam dobro skužio da napravimo razmjenu jer nedam prvi osim ako ne želiš slanje kao plačanje usluge.

ja bi mijenjao sa pay pala a da se meni uplati na skril… manji iznos ja uplatim prvi 30-35 dolara. HITNO

Trebam 15 dolara na skrillu, šaljem 15 na PayPal. Hitno :slight_smile: Hvala unaprijed,

napravio zamenu?

Aktualno opet… trebam 15 dolara na skrill, šaljem na paypal…

i trebati ću početkom veljače veću zamjenu…tipa 300 dolara na isti način… dajem proviziju od 7-8 dolara onome s kojim odradim zamjenu (ovu veću) :slight_smile:

Imam 57 dolara na paypalu , trazim 50 dolara razmjenu na skrillu . 7 dolara placam proviziju . Poznatim clanovima i sigurnim saljem prvi . Inace ako nejde ili vi meni prvi ili preko moderatora

svako kome treba sa love na paypalu a ima na skrillu neka mi se javi. Ne treba provizija. U inbox

Nisi dobro pohvatao zamjene…

ja sam samo dao ponudu … nista vise… znaci imam na paypalu

Ma svi imaju na PayPal-u…a trebaju na Skrill…

Evo nudim ja i skrill i paypal ako ce ko biti zainteresiran
Maks iznos transakcije 1000$ ili 1000€.
Naknada 10€ fiksno
Tečajna lista
USD 6,3 7,7
EUR 7,05 7,9

Kreso meni treba zamjena imam na paypalu a trebam na skrillu . Samo ne znam te , posto sam napisao na oglas gore kog ne znam ili nije povjerljiviji . Idemo preko moderatora ako je voljan ili ti prvi . Saljem 57 dolara , 50 dolara ocekujem na skrillu

@space po današnjem tečaju dobiješ 38,8$ :grinning:
57*6,3/7,7-10 = 38,8$…

Trebam zamjenu…imam na paypalu, trebam na skrill… 25 CAD$

Ja imam na Skrillu, mogu napraviti razmjenu za Paypal ako mi ponudite neku proviziju.

1 Like

Priključujem se Paypal- Skrill temi. Dakle, trebam 100 € na Skrillu, šaljem 110 € na Paypal. Zainteresirani i pouzdani članovi mogu me kontaktirati putem pm za daljnje dogovore. Ako razmjena dobro prođe, transakciju od 80-100 € ću trebati i početkom/ sredinom kolovoza. Također plaćam proviziju 10 €.

Hvala i lp

Ja trenutno imam Skrilla i mogu ga razmijeniti za PayPal, ako nekom treba.