Razvoj umjetne inteligencije u Europi

opet si zelen ,pa ja citam 30 ,40 godina da je propala…od vijetnama pa na ovamo,
a ako imas velike troskove to ti ja ne mogu pomoci haahhaahaaha
trebas jos vise zaradjivati ,usaglasiti se ,da ne umres ko amer sa 61k duga,

Ma bez brige :wink:
Doduše imam duga jer je kuća na kredit pa ću imati vraćati 290 000€ no bože moj, polako vratit će se to. Kad dođe sad sezona 200€ je dnevni najam puno je 7-8 mjesec + nekih 10 tak dana u 6 i 9 mjesecu i laganini kroz 5 godina opet drugu na tu foru i tako dalje…

eto tebi je i ovde ameriga ,

1 Like

jao to se vas dvojica svađate ko je veći debil hahahahah

3 Likeova

Tako nekako :smiley:

1 Like

cuje se i vidi uticaj 500 godina turaka,

baš tako :slight_smile:

Još u Novom sadu nisam nikad bio ali kad dođem u Bg na skadarliju pa krenem tamo redem od 3 šešira pa nadalje služe me bolje nego u Americi, vrhunska klopa, vino,usluga, pa onda kod Josića, Citadela po Slavoniji, pa po moru ma kakva Amerika nisam lud da se selim da i jedem KFC, MC Donalds, Krafne i ta njihova sra…
Kažem ti ja Balkan je zakon kad imaš neka dobra primanja, ali sve volim obići,posjetiti ali na kraju svojoj kući doći :slight_smile:

a dal sam ja rekao da idem u amerigu …samo kazem da su najjjjjjjjjaci
i bice jos dugo…

gdje se vidi? …

sta …maca,ne vidi se,

@brane333
Ti govoris o stvarima sa zakasnjenjem, to sto pricas da ameri rade za 3000$ a Kinezi za 500$ je istina ali to nije poanta price. poanta price je da taj kinez odradi isti posao za 500$ koji Amer odradi za 3000$.

E zbog toga Kina ide strelovitom brzinom prema naprijed, sad bi mogao kopati ali mi se neda i poslati video, ali kako sam velemajstora u pretrazivanju evo ga:
https://www.forbes.com/sites/greenbrandon/2017/08/16/made-in-china-meet-the-guy-who-built-an-iphone-using-only-shenzhens-cell-phone-markets/#697f8ebf6cae

Znaci smartphone koji u USA kosta 1000$ ovaj ga napravio za kikiriki u Kini… o tome se prica da Kinezi sa manje kapitala odrade vise, a i zbog toga su tamo i udareni u blockchain i tu tehnologiju jer tko nevidi da je to buducnost onda je slijep.

NPR:
Slao sam danas paket i sad mi postar mora dostavit pare, a da je imao blockchain tehnologiju, nemora biti BTC, moze biti njihov interni ja bi dobio pare iste sekunde kada osoba palti paket… Zamisli ti to, znam zvuci sad smjesno, ali zamisli koje je to ubrzanje, 24 sata, i par minuta…

1 Like

ma mozes prekopati sve moje postove ja nikada nisam rekao da to nije buducnost
i da treba takav nacin placanja samo ne kako je sada to pocelo, sa nepoznatim vrednostima
to ne moze zaziveti kod vecine ljudi., za placanje bilo kakvo ipak su potrebni poznati odnosi,

Da ameri moraju kini ovog trena vratiti sav dug, samo bi se pokrili crnom plahtom i rekli ■■■■ ga, gotovo je.

1 Like

Neka Amerike, sve ove kompanije što nas plaćaju su tamo stacionirane…zahvaljujući tim kompanijama ja mogu isto živjeti ko gospodin a ne da mi ovi privatni majmuni jašu po leđima…

1 Like

zamisli da čekaš od indijca pare … pa načekali bi se hahaha oni bi i mater rođenu zajebali

idemooo malenaaaa nisam ja lošššš

1 Like

Ovo je najjace svi seru po Americi i jedva bi docekali da propadne a marke/kune/dinara ne bi vidjeli da im nije Amerike.

1 Like

@korisnik9758789 ti mi djeluješ kao lik s kojim nikad nije dosadno :smiley:

1 Like

evo malo elme za zagrijavanje

kakve milice pavlovic, ovo je stara škola, gledaj je ko boginja

https://altcointoday.com/conclusions-of-the-european-blockchain-summit-2018-europe-on-the-path-of-the-digital-revolution-with-slovenia-at-the-forefront-it-is-becoming-a-global-blockchain-superpower/

Evo spomenuo sloveniju, pa oni ce prije nas do AI. Dok se oni spominju o najnovijim tehnologijama dansnjice, u cem se mi spominjemo?

Mito, korupcija, neki problemi izmedju hrvata i srba ili pitaj boga koga sad vec ne… Me pratim pa neznam, ali mislim da je nesto u tom kontekstu. Jedino sto je dobro za nas je sto je Slovenija blizu.

Mene placaju Latvijci, Ciprani, Rusi i jos neki koji imaju firme u Belizeu, ali ni oni nisu Ameri. Adsense i IA mi je sica naspram toga. Adsense i IA sjedaju svaki mjesec u rasponu od par dana, dok ovi ostali placaju svaki pon, sri ili pet, kako koji i u zadnje 4 godine koliko najduze radim sa affiliateom, ni jedna jedina isplata nije kasnila niti pola dana.