Recenzije turističkih destinacija u HR

Evo jedan relativno novi projekt kojim pokušavamo promovirati hrvatsku turistima:

Komentari na ideju / izvedbu?

Ideja kao ideja je dobra i ako nije prevelika konkurencija mogla bi biti profitabilna.
Ja isto radim na stranici za recenzije samo za drugu kategoriju.

Sto se izvedbe tice ja bih mozda ubacio slider neki na home page zbog estetike, ali opet to je samo moje misljenje.

Konkurencija je velika što se tiče članaka o destinacijama, no za recenzije baš i nema konkurencije i to će biti glavni fokus.

Veliki slider je već bio na naslovnici, no maknuo sam ga jer mi se činilo da nekim posjetiteljima nije bilo jasno o čemu je site, možda nisu ni scrollali da vide što ima ispod slidera :slight_smile:

Je za pojedine gradove, ali ne znam koliko ima stranica koje obuhvacaju cijelu Hrvatsku tako da je velika sansa ako netko uspije naci sve informacije na toj stranici koje ga zanimaju da ce se vracati stalno na stranicu pogotovo zbog recenzija.

Mislio sam neki manji slider koji ne bi dirao sidebar (kao na slici recimo) da se vide gradovi pokraj i u slider ubaciti o cemu se radi, gradove i slicno da odmah znaju sto je u pitanju. Malo dinamicnosti da se ubaci u stranicu jer je zanimljivija oku tada

Hvala na ideji, probat ću s manjim sliderom.

Nista. Nadam se da ce jos netko dodati pokoji komentar :slight_smile:

Search ti ne radi, ja kucam a njemu mrsko :D, ali fin sajt i ideja.

Thanks!

Izgleda da search nije radio samo u Firefoxu, smetalo mu previše paddinga na inputu, popravio sad :slight_smile:

Koji plugin koristiš za registraciju novih članova?

Nije wordpress sajt tako da ne postoji plugin nego preko php je iskodirano

Ah, k :). 20 znakova.

Sajt mi se ja sviđa i nadam se uspjehu.

http://shouldiuseacarousel.com/

A znas kako se kaze “Svaki novcic ima dvije strane” zato sam i rekao da je to samo moje misljenje jer uvijek ce biti i “za” i “protiv”. Ja ih osobno preferiram jer nase oko je napravljeno da snima pokrete i onda mu preusmjeris paznju s tim, smanjis monotonost i slicno, ali opet svatko dizajnira stranice po svom ukusu.

Ipak sam na naslovnicu dodao izdvojeno “Best of Croatia” umjesto carousela: http://croatiareviews.com
Nova stvar koju smo dodali na site su festivali i proizvodi.

Ovo je isto dobro. Kategorije umjesto popisa gradova. Svatko ce odmah naci sto ga zanima