Recepti i Torte 2 SAJTA na prodaju

Recepti sajt na prodaju

Odlucio sam da prodam dva kuvarska sajta prvi je http://www.kuvarrecepti.com/
a drugi je Recepti Torte koji zaradjuje od 0.1 do 0.3e na dan i na kome je 100% unikatnos recepata ali seo nikako nije rajden vec godinu i nesto dana od akd je kod mene sajt.
Cena za oba sajta je 200e fixno i prodaje se samo u kompletu! Oba imaju staz preko godinu dana :smile:
Seo nije nikako radjen na oba sajta.

*Mozda je nekom skupo mozda nije po svim trgovinskim pravilima ali u oba sajta je ulozeno mnogo truda za unos unikatnih tekstova pa je zato pocetna cena 200e. *
Prvi sajt: 30 poslejdnjih dana.


Drugo sajt:

OK tvoje je pravo da trazis cenu koju zelis, ali na unikatnost tekstova od 150-200 reci nije utroseno bas mnogo vremena.
Ukoliko zelis spustiti cenu (drasticno) mozemo pregovarati.
Opet kazem, sajtovi su tvoji mozes traziti koliko hoces.

Gle malo pretjeruju ljudi na ovom forumu znam da svi hoće za sitne pare kupovati stranice ali iskreno treba cijeniti nečiji trud i iskreno mislim da ove 2 stranice vrijede 200ā‚¬ za ljude iz te niche.

Ja nisam ni rekao da ne postujem neciji rad i trud. Samo kazem da su postovi od 200 reci. Ja svoje postove ne pisem ispod 1000-1500 reci. I znam koliko to vremena oduzima. Isto sam rekao da sam zainteresovan ali ne za tu cenu.
Mislim da nista ruzno nisam rekao, ako jesam onda se izvinjavam.

Sve je to lijepo i krasno,ali nisi napisao koja je starost stranica.

@drmrgood lol toliko o tvoj ozbiljnosti niti temu nisi pročitao :smiley:

@croatiatur, preko godinu dana je i dvije,tri i pet godina. Iz takvog podatka nista ne znamo.

Te sajtove vodi moja majka, prestala je da radi jer joj je crkao laptop pa nema na cenu da unosi vec nekoliko meseci (precizno 2 meseca). Ja se bavim drugim stvarima, nisam jaunosio postove. Ja cenim njen trud zato je to minimalna cena.

**Starost stranica **
Recepti kuvar

  • Domain Created on : 29 October, 2014 ( 1 Years, 3 Months old )*

Recepti torte
Domain Created on : 22 November, 2013 ( 2 Years, 2 Months old )

Slobodno za sve informacije pitajte. Stvarno sam voljan da sve pokazem i prikazem!:grinning:

aktuelno i daljeā€¦