Reddit marketing - Traffic sa Reddita

Imam nekoliko Reddit naloga sa karmom od preko 1000, nalozi su stari preko godinu dana.

Bavim se Reddit marketingom vec pet godina i moji klijenti su vise nego zadovoljni.

Cena objave linka je 1 dolar. Minimalna narudzba je 10 objava.

Vi mozete da birate subreddit, potrebno je samo da mi posaljete vas URL.

Prihvatam sve nise, samo da je legalno i prema Reddit pravilima. Najbolje prolaze gif, adult, funny, zanimljivosti i slicne objave.

Placanje preko Paypala. Nakon objave linka refund nije moguc.

0 Likes

Wtf? Svatko moze staviti link na reddit, izgraditi karmu je najlakse objavom smjesnih slika, a i sama karma korisnika nema nikakvog utjecaja, to je cisto da ljudi vide koliko je ljudi upvotalo tvoje postove. A cega se sve ljudi nece sjetiti majko mila.

1 Like

Dobro sve uredu, a reci mi koliko garantujes pregleda ??

0 Likes

Jel koristjs Reddit? Jel dovlacis traffic odatle pa pricas iz iskustva?

1 Like

Ima karma utjecaja, ali 1000 karme ne znači baš puno… Ako otvoriš novi account i objaviš link na neku svoju stranicu s kojom misliš zaraditi, vrlo brzo će te downvoteati i dobiti ćeš shadowban. Imam par stotina, možda i koju tisuću accova iz vremena kad se dalo zaraditi s reddita, većina ih je dobila shadowban zbog downvoteova i prijava posta…

0 Likes

Wtf, u koji q se pretvorio bre ovaj forum? Kao neke babe…Ma neka admin obrise ovaj oglas, ne nudim bre vise nista.

3 Likes

Zasto bi gasio zbog jednog neupucenog “pametnog” clana foruma? Cena ti je ok, tako da teraj sta te briga sta jedan nebitan lik misli.

0 Likes

Ako ja to naručim mogu li ja preko toga dobiti posjete iz Zagreba?
Mi Hitna PC Služba
popravljamo kompjutere samo u Zagrebu.

0 Likes

Bas razmisljam da napravim bota za Reddit,sistem bi otvarao dnevno po 10-15 naloga, novi nalozi bi samo vrsljali po sajtu, glasali, objavljivali slike sa imgura, bili uzorni posetioci a tek posle par meseci bi povremeno nesto linkovali . @blackeagle , ako imas neki savet za simuliranje ponasanja ili neke akcije napisi .

@jackd Dosta stranih klijenata na Upworku trazi reddit marketing

0 Likes

Dobar proxy obavezno, prvo krenuti s nekim manjim subredditima da skupi malo karme, neka švrlja po određenim subredditima u hot i new, i otvori pokoje postove od tih, upvotea, downvotea… Slobodno se javi i u pm ako te kaj posebno zanima, a ako napraviš bot, i ako će trebati test slobodno se javi :grin:

1 Like