Redirekt svih starih linkova

Pozdrav, preselio sam stranicu na navi hosting + promjenio sam CMS i svi stari linkovi više nevode nigdje. Koje je najpametnije riješenje? da li napraviti redirekt na svih stranica na novi indel ili novi 404?

I kako to uraditi putem koda?

Treba mi hitno! Zahvaljujem!! :slight_smile:

301 redirect putem .htaccessa, php-a ili neceg treceg, tako da svaki stari stari link vodi na isti sadrzaj na novom linku.

Uh jesi brzz! To treba napraviti na starom hostingu ili na novom hostingu? Kako to u kodu izvesti(preferiram htaccess)?

Na hostingu na kojem ti je usmjerana stara domena. Probaj s ovim:

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} !newdomain.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://newdomain.com/$1 [L,R=301]

Ali nisam ja mjenjao domenu samo hosting, znači to bi trebalo raditi? I sa svih linkova posjetitelje voditi na novi index?

EDIT: Zapravio trebao bih nešto što bi na novom hostingu redirektalo stare linkove(indeksirane od strange googlea, koje se prikazuju na search resultsima) ka indexu, jer mi je stari hosting danas istekao pa više s njega ništa učivata.

Hvala!

Onda ces trebati poseban htaccess kod… mislio sam da si na novu domenu presao…

Da :frowning: zna netko što trebam?

Posalji stari i novi url pa ti mozda netko pomogne, ovako na pamet bi to bilo nemoguce.

Mislim da neće ništa biti od ovoga.
Ako su CMS-ovi, odnosno struktura linkova skroz različiti trebat će za svaki link ručno napraviti redirekciju…

Mozda, ovisi koji dio linka se tocno promijenio. Mozda se s regexom moze napraviti.

Stvar je i da je content skroz novi, netreba linkat link s linkom već sve stare linkove sa indexom.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact