Redizajn sajta www.tjedni-menu.com

Poštovani

kako Vam se čini izgled sajta www.tjedni-menu.com ? Prebacio sam ga iz Joomle u WP i mislim da sad bolje izgleda (šteta što nemam sliku starog izgleda )!
Ima tu još dosta posla za napraviti ali…
Svi savjeti su dobrodošli.

Pozdrav

Ivan

lijepo izgleda, samo promijeni ovu sliku za ćufte! na slici su kupus i mrkva, asocira na neku vege hranu, a ne na slasne mesne ćuftice :wink:

@Homer - hvala na komentaru- ma problem je naći free slike na netu za svaki recept. Uglavnom kad ti ljudi šalju recept pošalju bez slika , pa se snađi dalje :slight_smile:

pa najbolje bi bilo da slikaš/slikaju dok se kuha, imao bi originalne unikatne slike, staviš gore svoj watermark i ako neko dalje koristi te slike imaš besplatnu reklamu.
evo idem još malo pogledat, tražim ideju šta bi mogao danas za ručak napravit :slight_smile:

budem sad malo češće kuhao pa da uslikam sve to. Riba u soli ti je moja preporuka :slight_smile:

Nista posebno, jedino sta valja su ovi recepti a ovaj tip stranice (izgledom) spada u onu kategoriju “sklepano u jedno poslije podne” :wink:

Meni se baš sviđa. Osim što bi iz navigacije izbacio link Restorani dok ne nabaviš sadržaj za tu stranicu.

Meni se isto sviđa. Sporo mi se učitavaju slike, ali je to možda kriva moja spora veza…

Odlicna je stranica, svaka cast, full jednostavna i ugodna za oko. Ja ne znam za ove koji pljuju po stranici, svatko ima svoj ukus, to je ok, al ovo tipa da je nabrzaka napravljena i slicno, sta bi trebo stavljat na stranicu neke kerefeke?, najbolje da ubaci jos i flash za recepte…

sve si sredio osim headera… to mi je isto koda ženska ima šminku i zadnju modu ali joj fali, recimo oko

Sta fali headeru?

Meni se jako sviđa dizajn; lijepo, jednostavno, oku ugodno. Slike su ti doduse nepotrebno velike i usporavaju stranicu.

Hvala Vam svima na komentarima!
Što se tiče slika, na koju veličinu da idem? Mislim da sam ja sad na nekih 50-70kB (po slici)!

Pozdrav

ivan

Stranica je lijepa al me pozadina nekako bode za oči, jel to samo meni ili ?

Ostaje jedino pitanje zašto bi netko išao na tvoju stranicu kada postoje već desetine istih i naprednijih uključujući i video kuharicu od metroa.

Tako da je dizajn u biti nevažan… Jedino ako je i tebi ovo samo hobi.

[quote=“kempinsky”]Tako da je dizajn u biti nevažan… Jedino ako je i tebi ovo samo hobi.[/quote]Pokušajmo u ovom podforumu savjetovati vezano uz elemente dizajna - od grafičkog do “informacijskog” i sve između što se tiče “operative”. Za razgovor o poslovnoj besmislenosti imamo čak i takav podforum - zove se “Neuspješni projekti - osobna iskustva”.

[quote=“kempinsky”]Ostaje jedino pitanje zašto bi netko išao na tvoju stranicu kada postoje već desetine istih i naprednijih uključujući i video kuharicu od metroa.

zato što kao što i naziv kaže ova stranica donosi tjedni menu! dakle predlaže što kuhati svaki dan!
molim zatvaranje teme!

[quote=“kempinsky”]Ostaje jedino pitanje zašto bi netko išao na tvoju stranicu kada postoje već desetine istih i naprednijih uključujući i video kuharicu od metroa.

Tako da je dizajn u biti nevažan… Jedino ako je i tebi ovo samo hobi.[/quote]

a zašto bi itko išao na index.hr kada postoji tportal, zašto bi itko išao na bing kada postoji google, …
ja za kuharicu od metroa nikad nisam čuo :wink:

Meni je sajt super, mada je malo sporije učitavanje zbog veličine slika, možda pokušat smanjit težinu slika, sve u svemu meni dobar sajt!

Neke stvari koje imam za reči ne odnose se na redizajn stranice, ali budući su ostali već nešto o tome rekli, evo mog promišljanja:
Meni je ok baš tjedni meni. Znate kako je lakše odabrati kad imaš manje stvari za biranje.
I ja ako hoću recimo napraviti baš londonerice ili recimo baš lazanje od puretine, tražit ću po netu razne recepte i izabrati neki.
Ali ova stranica mi je baš dobra za dati ti neku ideju.
Evo, ja sam već druga osoba ovdje koje je odlučila odavde nešto isprobati. Zanima me kuhaju li i koliko oni kojima ovakva stranica nije dobra ideja? Ok ako ne kuhaju, kao da oni moraju kuhati, ali hoću reći kako mi se čini da se onima koji kuhaju (često ili svakodnevno) stranica sviđa, a to je ono bitno.

Zadržavanje toga linka možda može biti dobar potez.

Nisam prije gledala stranicu, ali sada je sve ok.

To sam se i ja pitala kad sam pogledala stranicu. Mislim, ok je ali možda nije loše probati nešto drugo?

edit: sad sam vidjela što zašto govorite da su slike prevelike i da se presporo učitava. Stvarno se niti meni ne učitava odmah, ali ja to uopće nisam eto prije bila primjetila. Očito me to nije smetalo :slight_smile:

Hvala svima na ukazanim “problemima”, svakako ću ovih dana poraditi na:

• smanjenju veličine slika
  • promjeni pozadine
  • a ovo za restorane je radilo prije, tek sad vidim da šteka - popravit ću

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja