Redizajn www.madwebdizajn.com

Bok svima,
napravila sam redizajn svoje stranice i odlučila je postaviti na recenziju!

U nadi da stranica bude što bolja molim Vas za konstruktivne kritike, prijedloge, pohvale i tako dalje!

Da nedužimo link je www.madwebdizajn.com

Nisi pogodila fontove po meni baš, centriraj linkove u navigaciji. Ostalo je ok.

Za kontakt formu napravi validaciju. Šalje ti poruku iako se ništa ne upiše.
Kod portfolia bi bilo dobro kad npr. kliknem na Marketing da stranice grupira, da ne bude ovako razbacano.
Što se tiče menija, dodaj padding-top od 5px .meni ul { padding-top:5px; }
A za ovaj h2 " Ja sam Dijana…" dodaj padding-top od 10 px da ima malo prostora ovako izgleda stisnuto sve.

Hvala ekipa na komentarima, ne, forma je validna ali nisam još našla tj nisam trazila kako da se makne ovo što je po defoltu napisano u formi…

@bugi ajde daj neki prijedlog za font, ja nisam pametna koji bi!

[quote=“MadWeb”]Hvala ekipa na komentarima, ne, forma je validna ali nisam još našla tj nisam trazila kako da se makne ovo što je po defoltu napisano u formi…
[/quote]

“Vaša poruka je uspješno poslana!”

Ja upišem u e-mail “fff”, e-mail se pošalje. Stisnem Pošalji bez ičega upisanoga e-mail se pošalje. O tome pričam. :slight_smile:

Edit: Možda je trebalo pisati " Vaša poruka nije uspješno poslana " ?

ne ide mi nuznost grafickog prikaza sa anchorima, cemu logo ima zasjenjenu
pozadinsku boju umjesto da je istaknut ? isto sa meniem, font i boja welcom
teksta ? :), ovaj flash ne trebaju kerefeke ali bi se trebalo sam navigavat ili
barem pokazivat kolko ih ima i koji se trenutno pokazuje, ovaj divader je idejno
dobar ali preslabo naglasen i ima ih ljepsih ( ne glamuroznijih nego nesto )
uz svaki zasebno portfolio je uobicajeno da se pise godina izrade, tehnologija,
klijent, zasto, kako, jel platio :), ovo usluge je nedoradjeno, opcenito sa
nepotrebnim podacima, f i t stavit u njihove originalne boje i forme pogotovo
jer na neki nacin suradjujes sa fb pa ti je kao partnerska firma a iskrivljujes
logo ???, polinkaj web adresu ( onclick da otvori newmail ), ove usluge i portfolio
bi zgrupirao pa bi to efektnije i ljepse ispalo, trakica menija nepotrebna i
neprimjerena, ovaj top je funkcionalni a ne estetski link ( obicnim fontom ga
napravit ili jednostavnom slikom ),

Ma ne, kuzim te znam di je problem, budem to ispravila :slight_smile: btw hvala na porukama :slight_smile:

[quote=“ninohr”]ne ide mi nuznost grafickog prikaza sa anchorima, cemu logo ima zasjenjenu
pozadinsku boju umjesto da je istaknut ? isto sa meniem, font i boja welcom
teksta ? :), ovaj flash ne trebaju kerefeke ali bi se trebalo sam navigavat ili
barem pokazivat kolko ih ima i koji se trenutno pokazuje, ovaj divader je idejno
dobar ali preslabo naglasen i ima ih ljepsih ( ne glamuroznijih nego nesto )
uz svaki zasebno portfolio je uobicajeno da se pise godina izrade, tehnologija,
klijent, zasto, kako, jel platio :), ovo usluge je nedoradjeno, opcenito sa
nepotrebnim podacima, f i t stavit u njihove originalne boje i forme pogotovo
jer na neki nacin suradjujes sa fb pa ti je kao partnerska firma a iskrivljujes
logo ???, polinkaj web adresu ( onclick da otvori newmail ), ove usluge i portfolio
bi zgrupirao pa bi to efektnije i ljepse ispalo, trakica menija nepotrebna i
neprimjerena, ovaj top je funkcionalni a ne estetski link ( obicnim fontom ga
napravit ili jednostavnom slikom ),[/quote]

Hej hvala na ovome, uglavnom flasha uopce nema na stranici (obican nivo slider) imas strjelice kada pređeš mišm preko njega,
za ovo dalje što si nabrojao mislim da je stvar ukusa, ali svejedno hvala na komentaru!

p.s mislim da kod radova točno piše klijent i što se radilo, ovo dali i zašto je netko platio ili ne mislim da nema potrebe stavljati!

[quote=“MadWeb”]Hvala ekipa na komentarima, ne, forma je validna ali nisam još našla tj nisam trazila kako da se makne ovo što je po defoltu napisano u formi…

@bugi ajde daj neki prijedlog za font, ja nisam pametna koji bi![/quote]

EDIT(krivo sam prvi puta napisao):

To sto ti je po defaultu u formi mices sa javascriptom, kad se klikne u polje samo mijenjas value na “”, a kad napusti ako nista nije upisano value na default vrijednost koju zelis…

Sto se tice samog sitea, nije los, premda se meni te boje ne svidjaju, a sto se tice radova sto su predstavljeni na stranici svaka čast, lijepo radiš…

[quote=“zerocoolos”]EDIT(krivo sam prvi puta napisao):

To sto ti je po defaultu u formi mices sa javascriptom, kad se klikne u polje samo mijenjas value na “”, a kad napusti ako nista nije upisano value na default vrijednost koju zelis…

Sto se tice samog sitea, nije los, premda se meni te boje ne svidjaju, a sto se tice radova sto su predstavljeni na stranici svaka čast, lijepo radiš…[/quote]

Hvala na savjetu to ću probati srediti i hvala na komentaru! :slight_smile:

U kontakt formi bi izbacio web stranicu jer sam na njoj :), također bi promjenio font (ValentinaRegular) na kontakt formi ili bar postavke (letter-spacing) jer su slova, bar meni na chromu, skroz nečitka.
Također ono TOP (‘GabrielleRegular’) mi ko šakom u oko i još se ponavlja nekoliko puta, također mi izgleda nekako fušerski uglavljeno.
Ikonice za društvene mreže su u drugom “fazonu” (stilu) od recimo zaglavlja.
Što se tiče hvalospjeva, mislim da to treba prepustiti posjetiteljima da osjete i dožive kroz portfolio i oficijelnu stranicu (Kreiram inovativne, atraktivne & funkcionalne
web stranice.).
Na portfolio (Sve) font narandžasto sa sivkastim flekama ili što već - ko da je zaprljan, također i na naslovima ispod (usluge).
Na “slideshow” neki tekstovi se preklapaju…
Možda prevelik razmak između pojedinih dijelova (ono između top i onih crta itd.)

[quote=“mikibm”]U kontakt formi bi izbacio web stranicu jer sam na njoj :), također bi promjenio font (ValentinaRegular) na kontakt formi ili bar postavke (letter-spacing) jer su slova, bar meni na chromu, skroz nečitka.
Također ono TOP (‘GabrielleRegular’) mi ko šakom u oko i još se ponavlja nekoliko puta, također mi izgleda nekako fušerski uglavljeno.
Ikonice za društvene mreže su u drugom “fazonu” (stilu) od recimo zaglavlja.
Što se tiče hvalospjeva, mislim da to treba prepustiti posjetiteljima da osjete i dožive kroz portfolio i oficijelnu stranicu (Kreiram inovativne, atraktivne & funkcionalne
web stranice.).
Na portfolio (Sve) font narandžasto sa sivkastim flekama ili što već - ko da je zaprljan, također i na naslovima ispod (usluge).
Na “slideshow” neki tekstovi se preklapaju…
Možda prevelik razmak između pojedinih dijelova (ono između top i onih crta itd.)[/quote]

Daj neki prijedlog za font, ja sam trazila i jedino mi se ta Valentina učinila nekako da paše najviše, mogu povećati taj letter-spacing pa možda bude bolje izgledalo,a što se tiće Gabrielle hm nezanam ćini mi se da ću je zamjeniti nekom sličkicom!

Ovo nekužim gdje se tekstovi preklapaju točno, i kaj je s ovim narančasto sivkastim nije dobro ili? :slight_smile:

Moj prijedlog ti je staviš čitljiviju tipografiju, i naravno da podržava ŠšČčĆ掞.

Header bi stavio sticky a ne da korisnici moraju stiskat top pa onda opet nešto da se vrate dole, info bi promjenio u “home”.

PomoČu se piše sa ć. Slideshow pod info nema nikakvu funkcionalnost pošto detaljne informacije o sadržaju slideshow-a nepostoje.

Evo napravila sam neke čisto male izmjene, još uvjek muku mučim s fontom pa tko ima neku ideju nek kaze! Uglavnom hvala svima još jednom :slight_smile:

imaš grešaka u jQuery kodu, više komada, uzmi firebug da vidis greske…

Pravopis > provjeri. Dizajn > previše pokušavaš ukrasiti web, i radiš nesrazmjer u elementima. Font > bilo koji a da je čitljiv u kombinaciji sa podlogom.

Po mojem sudu, radovi su ti loši. Po nečijem drugom, možda drugačije.

Brusi se još, i uči. Znanje je moć.

Ne obecavaj nikada usluge koje u nisi u stanju pruziti. Kao sto je gore kempinsky napisao, radovi ti nisu nesto posebno sa obzirom kako se opisujes na samom sajtu… misli na ime, kasnije ga je tesko dignuti gore.

Ovo ti pogotovo trenutno gore ne treba:

… zato nemojte riskirati jeftinim stranicama kod “susjedovog malog” nego
kontaktirajte profesionalca…

[quote=“kempinsky”]Pravopis > provjeri. Dizajn > previše pokušavaš ukrasiti web, i radiš nesrazmjer u elementima. Font > bilo koji a da je čitljiv u kombinaciji sa podlogom.

Po mojem sudu, radovi su ti loši. Po nečijem drugom, možda drugačije.

Brusi se još, i uči. Znanje je moć.[/quote]

[quote=“orca”]Ne obecavaj nikada usluge koje u nisi u stanju pruziti. Kao sto je gore kempinsky napisao, radovi ti nisu nesto posebno sa obzirom kako se opisujes na samom sajtu… misli na ime, kasnije ga je tesko dignuti gore.

Ovo ti pogotovo trenutno gore ne treba:

… zato nemojte riskirati jeftinim stranicama kod “susjedovog malog” nego
kontaktirajte profesionalca…
[/quote]

Ekipa hvala na komentarima, svakako ću probati pripaziti na to! :wink:

Malo sam sama kriva što nisam napisala u recenziji da dajete savjete vezano za izgled, dizajn i funkcionalnost stranice, svatko ima pravo na svoje mišljenje, cjenim i poštujem tuđe!

edit: provjerila pravopis na

kaže tamo da je sve ok :wink:

Iskreno, ništa posebno. Portfolio stranica bi trebala napraviti makar neki mali wow efekt kod klijenta, ali smatram da tvoj portfolio to nije u stanju.

Odabir boja loš, fontovi isto, uz današnji izbor besplatnih web fontova stvarno više nema opravdanja. Nekako mi izgleda kao da je sve pobacano po ekranu bez nekog prevelikog razmišljanja.

Moj savjet, potražiti malo inspiracije na CSS sajtovima, ili guglaj best portfolio websites, i potraži liste malo friškijeg datuma. Nema ništa loše u tome da se malo potraži inspiracija, rade to i puuuuno bolji dizajneri.

Ja ti kažem da nije sve ok, a ti sada vidi zašto : " Neznate i nemate vremena za to…", “da se 90% korisnika vrača na Vaše stranice”

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja