Registracija na MGID-u i što im sve treba poslati?

Pozz… može li mi neko reći šta treba ovima sa mgida poslati, razumijem da traže statistiku zadnjih mjesec dana da je bilo više od 3000 unikatnih posjeta. Da li to treba skrinsot napraviti ili izvući neki fajl sa google analytics?

najbolje bi bilo da posaljes mejl menadžeru … on će ti reći … mislim da su nekim sajtovima tražili pristup analyticsu

1 Like

Ukoliko je star website i imaš posjetu zadnja 3-4mj, dovoljno je koristiti similarweb
https://www.similarweb.com/website/google.com/#overview

1 Like

Da li neko koristi ovaj mgid, koliko se dugo ćeka na uplatu i jesu li redovni?

koristim ja već 4 godine, apsolutno redovni, čeka se 30 dana na uplatu … mada ako budeš više zarađivao vjerovatno se možeš s njima dogovorit i brže da ide, kada imaš personal managera sve je lakše

1 Like

Ja koristim MGID već nekoliko godina, isplaćuju redovno, nisam imao nikakvih problema sa njima.

Jedno vrijeme su mi (na moju molbu) isplaćivali svakog 20-og u mjesecu umjesto 30-og, sad baš gledam kako sam dobio novog menadžera pomjerili su isplate na zadnji dan u mjesecu. :smiley:

2 Likeova

kakav je cpc, za koje zemlje…?

Imam 48 klikova a zarada 0.61. Cijena klika 1.3. Slabo plaćaju, da li je uvijek ovako?

nije uvijek, zavisi od dana do dana, od sedmice do sedmice, od mjeseca do mjeseca … zavisi od toga kako oni ocijene tvoj sajt, zavisi od toga hoće li se pojaviti neki advertiser koji će pustiti reklame za tvoju publiku itd. itd.

drži mjesec dana i na kraju mjeseca vidiš na čemu si

1 Like

a koristi li iko adskeeper ne tako davno su davali prosjek 0,022usd…

1 Like

Da li imaju naše reklame? Na mgid većina reklama na engleskom.

Cijena klika iz BiH i Srbije je baš niska.

ima mgid reklame i na našem jeziku, pitanje je samo kako će ocijeniti tvoj sajt

Ima npr. 2 reklame na našem 3 na engleskom.

zavisi od sajta, kod nekih su sve na našim

Koliko je kod tebe VISIBILITY RATE, %?

imaš na onom ssu gore

registrovao sam se na mgid, imam dnevno nekih 8-10k posjete, ali evo 5 dana mi nista ne odobravaju, pise sajt je u moderaciji. sta da radim, kako da dobijem reklame njihove ?

Koja vrsta sajta? Meni su odobrili vrlo brzo

Da li je još neko dobio email da više nema ličnog menadzera?