Rejting stranice

Gdje mogu provijeriti Google rejting web stranice po određenom pojmu.
Hvala!

Ja gledam na Hide My Ass! Free Proxy and Privacy Tools - Surf The Web Anonymously
Biraš koji google hočeš i zaobiđeš cookies od preglednika kojega koristiš

Sorry možda se nismo razumjeli. Ja recimo imam stranicu pekara.hr i zanima me kako provijeriti na kojem se mjestu stranica nalazi kada upišem pojam slanac.
:slight_smile:

Možda Ti ovo pomogne:

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal?defaultView=2

Hvala!

[quote=“tomi7”]Sorry možda se nismo razumjeli. Ja recimo imam stranicu pekara.hr i zanima me kako provijeriti na kojem se mjestu stranica nalazi kada upišem pojam slanac.
:)[/quote]

Skužio sam te što si pitao i dao ti link. umjesto google.com upiši google.hr i traženi pojam “slanac” pa se probaj naći. Ideš preko proxy-a pa ti preglednik ne pamti kolačiće i pokaže ti kolko tolko realno stanje. Mislim da sa ovim linkom što ti je Borg dao nečeš zaobići kolačiče i uvjek češ sa slancima biti među prvima a nečeš niti jednoga prodati :slight_smile:

Nije loša ova fora što ti je Zgubijumf rekao, ako te zanima koji si na google.com

Ako te zanima na hrvatskom, možda je dovoljno da odeš na Private Browsing (Mozilla) ili Incognito mode (Chrome).

A bilo je i nekih alata koji ti gledaju na nekoliko googlova, samo, nikako da ga nađem među svim ovim bookmarcima, nije mi dugo trebao :slight_smile:

@Zgubijunf - šta radiš ako si na osamdesetoj stranici ? :smiley:

[quote=“dev_masta”]

@Zgubijunf - šta radiš ako si na osamdesetoj stranici ? :D[/quote]

Onda si pucaš u glavu :zub:

pa webmaster tool ima tu opciju. (?)

[quote=“Borg”]Možda Ti ovo pomogne:

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal?defaultView=2
[/quote]

Zašto keyword tool? Da li si mislio na Ad Preview tool možda? :slight_smile:
adwords.google.com/d/AdPreview/

[quote=“Igor_K”]Zašto keyword tool? Da li si mislio na Ad Preview tool možda? :slight_smile:
adwords.google.com/d/AdPreview/[/quote]
function sarkazamOn() {
[INDENT]Je to s tečaja u algebri ;)[/INDENT]
}; return false;

Kakve veze imaju plaćeni oglasi sa SERP pozicijom :zbogom:

[quote=“Uber_Gosu”]function sarkazamOn() {
[INDENT]Je to s tečaja u algebri ;)[/INDENT]
}; return false;

Kakve veze imaju plaćeni oglasi sa SERP pozicijom :zbogom:[/quote]

Ne, to je sa GCP Akademije.

Klikni pa ćeš vidjeti kakve veze imaju. Pa onda upiši riječ slanac, namjesti lokaciju na Zagreb, namjesti jezik na hrvatski, namjesti google domenu na .hr i vidjet ćeš rezultate koji se prikazuju nekome u Zagrebu, iako se ti nalaziš u Kazahstanu. U svakom slučaju vrlo koristan alat, kaj ne? Zar nije to autor ove teme tražio? :kuc:

Ako sam te dobro shvatio ti bi tu pregledavao ručno na kojoj je poziciji web za određeni pojam? Pa onda nema potrebe ići u AdWords, očistiš cashe i gledaš direkt na googleu i uštediš vrijeme, ovaj alat je ionako namjenjen za nešto drugo (pozicije oglasa).

Ja ne bi ništa, ja pozicije svojih stranica na tražilicama gledam preko programa Web CEO. Samo sam se uključio u ovu temu sa namjerom da pomognem i dao link na jedan vrlo koristan alat za kojega neki ne znaju da postoji. Brisanje keša ti ne rješava problem lokacije. Ovaj alat je namjenjen za gledanje oglasa, ali se prikazuju i organic razultati. Postoje i drugi alati za gledanje pozicija na googleu, ali ipak mislim da je ovaj googleov alat najpouzdaniji za to.

Probajte alat SEO SpyGlass, koji u sebi ima dio Rank checker.
Upišete koje tražilice želite ispitati, upišete domenu stranice i ako ste među prvih 100 po pojmu kojeg ste upisali, on izbaci na kojem ste mjestu. Da provjerava više od prvih 100 nisam siguran postoji li opcija, ako postoji, onda je to samo u plačenoj verziji.

delete