Reklama na portalu za 10€

Zdravo,

od danas imamo u ponudi reklamiranje na www.podijeli.info, mislimo da je cijena i više od ok.

  • Reklama se pojavljuje na svim stranicama (izuzev tekstovi pjesama).
  • Cijena reklamiranja za mjesec dana je 10€.
  • Plaćanje se vrši preko paypal-a
  • Banner dimenzija 212x50 šaljete vi

Zabranjeno je reklamiranje stranica seksualnog sadržaja, političkih partija kao i vjerskih portala.
Molimo da imate razumjevanje.

Za kontakt, kliknite na “Vaša reklama ovdje” i pošaljite nam Vaš upit ili banner sa url gdje da vodi.

LP.

svaka cast na sajtu i entuzijazmu ali mislim da kasnis najmanje par godina :slight_smile: ovo je vrijeme proslo, reklamiranja na web stranicama, sada je dosao fb i tu nema “Pomoci” za mnogo manje para dobije se 30x bolji rezultat, ne mislim da miniram tvoj projekat, ali posto je ovo forum i vodi se diskusija kazem ti samo realnost koja je NAZALOST takva.

Mislim da nismo istog mišljenja, ne bi ovdje sada pisao o ekonomiji i marketingu. Oni koji znaju, prepoznat će priliku.

Koliko se impresija dobije za mjesec dana, otprilike?

mjesečna posjeta od 100.000 - 160.000.
Alexa ranking 194.000

Dva mjesta prodata, ostaje za sada još jedno.

Sa 2,000 facebook followersa…da imaš toliku mjesečnu posjetu, iskreno ne vjerujem :stuck_out_tongue:

Odakle Vam podatak da imamo samo 2000? Ako mislite da imamo samo 1 fan page, varate se.
Nije mi jasno kako kod nas narod bez da nešto utvrdi iznosi dezinformacije.

1 Like

Zadnjih mjesec dana, kako kazu moji alati, 135100 posjeta…

ne znam dokle ce vise se se pojavljuju dezurni hejteri i trolovi. Covek je postavio oglas, gura svoju neku pricu, i onda ga masa ljudi spusta i ponizava njegov projekat. Manite se ludi takvih komentara…

3 Likeova

Kakve jebene veze ima broj Facbook followera sa posjetom na stranici. Daj mi to molim te objasni, ali onako kao djetetu od 5 godina da mogu shvatiti.

Majke mi dokle je otisao ovaj, forum, ovaj posao, i sve skupa, dodje mi da se ostavim svega i odem postavljat plocice i knauf.

5 Likeova

Sva sreća pa ima i korisnika koji razumiju materiju.

1 Like

Respekt za tebe

Drugo, covek radi sajt, azurira ga, ubacuje sadrzaj, provodi vreme i trudi se… Ponudi lepu reklamu i jeftinu a ljudi pljuju po tome kao da je trazio 100e. Neverovatni smo postali.

Prije nego zakupim reklamu, jedno pitanje - je li sadržaj članaka na portalu originalan ili copy-paste s drugih portala? Pretpostavljam da je originalan, pošto nigdje nema nikakvih linkova na izvore?

Isprika Isprika :smiley: …ne volim inače hejtat, samo mi se učinio podatak sumnjiv, pa sam malo istrčao pred rudo. Ponavljam, isprika :wink:

A ti creatifcode, ajmo redom mali… (Moram reći mali, tako objašnjavam djeci :smile: )
Znači, ako više dođe ljudi na neku stranicu, onda u omjeru više ljudi i lajka tu stranicu. Jednostavno je…ali da ti to probam slikovito dočarati. Znači ako imaš više ljudi u nekom kafiću onda se u tom kafiću više ljudi posere i WC je češće mnogo smrdljiviji nego u nekom manje prometnom. No istina, to ne mora biti slučaj ako naletiš taman iza onog što je počistio WC. Meni se omaklo pa sam po čistoći WC-a sudio o prometu xd.

Ja mislim da je @stux u pravu hahaha :smiley:

Nisi u pravu džaba ti…

Mislim da bi trebalo sloziti neki pravilnik foruma, te promovirati isti na forumu.Ovako vise ne moze.

Sorry, but not good enough. Ili što bi naši susjedi iz Bosne rekli “Niđe veze ba sa otom tvojom izjavom i usporedbom”. Naime nisi mi uopće objasnio kakve veze ime broj followera FB stranice sa posjetom stvarne stranice na domeni www.xyz.com ili bilo kojoj drugoj.

u krivu si, da stranica koristi kakav popup za promociju fb stranice ili neki skriveni like dugmic mozda bi se slozio s tobom u vezi omjera posjeta i lajkova ali ovako ne, jer se like dugmic fb stranice ne nalazi ni na kakvom specificnom mjestu te se pri tome jos i rotira s jos jednom fb stranicom, evo pogledaj index sport, index kao jedan od najjaci portala u regiji s skoro preko 16mil posjeta, na svojoj fb stranici za sport ima svega 6k lajkova znaci zakljucak ti pada u vodu, pozzz