Reklame su mi sivi kvadrati u Instant Articles

Dobila sam dozvolu da koristim IA, ubacila sam payout method i ubacila sam placement ID preko plugina u Wordpress, ali kada uđem ja ili neko drugi u moj IA, umesto reklame vidi se samo sivi kvadrat i iznad njega piše sponsored… Da li neko zna u čemu je problem i kako to da rešim?

Da li ste tek danas ili mozda jucer postavili reklame?

Ako jeste, postoji neki pocetni period kada se reklame nece prikazivati … trebate malo sacekati da se sistem azurira kako treba … 2-3 dana biti ce tih “rupa” od reklama

Da li ovo treba biti ovako ili je to problem sto mi nema reklame tj prazni sivi prozori dok na starim postovima ok su mi reklame hvala svima na odg…Screenshot_2018-03-12-23-09-57

Ovo ti nema veze sa reklamama, provjeri jel ti fino spojen sajt. Tj ja sam imao taj problem, negdje sam pisao, iz nekog razloga mi je nestao meta tag iz teme, iako je bio prije toga i normalno radilo. Provjeri prvo to…

Pre 3 dana sam ih ubacila i dalje nema reklama, samo sivi kvadrati sa sponsored znakom… Dobijam Ad requests u analytics, ali nista od ostalog mi se ne broji…

Pozz raja, ovako imam problem sa fb ia tacnije reklame su mi sivi prozori .