Reklame za adult sajtove

Koje su sada trenutno najbolje reklame za adult sajtove, molim da predlog bude samo na osnovu licnog iskustva.

Da ne bih pravila novi topic postavicu jos jedno pitanje.
Da li je neko od vas koristio https://www.coinimp.com/ to je isto kao sto je bio Monero, koristi procesorsku snagu posetilaca i rudari kripto valute. Da li je to dobro da se stavlja na sajt i da le se od toga nesto moze zaraditi.

Hvala

Na drugo pitanje je odgovor ne, jer je ilegalno.
To moras staviti u settings i ako user prihvati.

1 Like

hvala na odgovoru …

koristim Exoclick ali i nije neki CPM pa kontam preći na Adsterra ili Trafficjunky ali nisam još testirao

1 Like

I mene ovo zanima, imam sajt koji je star godinu dana i dobija posete sada vec sa Gugla, hocu da ubacim reklame i da vidim kako ide , praticu temu :smiley:

1 Like

ima milion tema na blackhat forumu kao i na blogovima ljudi koji se bave adultom, affiliate chaturbate i crack su ubedljivo najbolji , bas sam citao case study nocas, covek ne radi chaturbate vec dugo ali ima pasivnu zaradu 500$ od chaturbate mesecima, slicno je i sa crack, mislim zarada po kliku je penzionerska, to je imate kesh a iznajmljujete stan , a affiliate je ozbiljna prica gde mozda necete odmah zaradjivati ali na duze staze je mnogo bolje jer ovi affiliate vam nude neki procenat life time, a ljudi koji posecuju web cam sajtove, medju njima ima onih koji se vezu za odredjenu devojku pa ostaju godinama, pogledajte na chaturbate neke ozbiljnije profile, pa kada devojke se zahvaljuju svojim klijentima, stoje cifre od 25.000$ za prvog, drugog treceg… Jedini problem kod chaturbate danas je to sto neke devojke varaju, odnosno kod chata daju svoj affiliate link pa unistavaju prvi, ali verujem da ce to sajt uskoro resiti .

1 Like

meni se sve cini da adult publika i ne voli bas da klikce na reklame, zato mislim da bi se zaradilo potrebne su neke agresivne popup reklame

Lose mislis, adult publika najvise trosi, samo treba da optimizujes sve kako valja.

2 Likeova

tako je, crack ima geo target, izabere se nisha na osnovu poseta i profilisanje klijenata, bas gledam Criminal Minds :), isto kao ovi FBI agenti, ko su moji klijenti sta vole, zasto su dosli, i onda se takve reklame prezentuju

adult publika je napaljena i troše kao ludi, klikaju na bannere

od više ljudi sam čuo da je CTR veći u adult niši