Reklamiranje i organiziranje nagradnih igara na Facebooku?

Ako ces ozbiljno raditi na facebooku, a vidim da od pocetka ove teme do sada posvecujes vec preko 2 tjedna i par banova i accountova tom poslu :D, procitaj si promotion guidelines koji ti je Tsereg poslao, a vjerujem da ce ti koristiti i njihov TOS.

Ako trebaš savjete vezane uz “best practice” korištenje facebooka u poslovne svrhe, preporucio bi ti ovaj HubSpotov landing page sa svim stvarima vezanim uz to: Facebook for Business Marketing Hub

w00t hvala znam šta radim i znam šta mi hoćeš reći, banove sam pokupio SVJESNO na profilu na kojega trpam ljude i na njemu ne radim NIŠTA imam vrlo popularnu fan stranicu i na njoj radim profi bez spamanja i sa strpljenjem 24 sata dnevno , zanimali su me odgovori na pitanja koja sam gore postavio i tražim odgovor na njih , hvala

čemu služi fejsubuk??

dali smijem upoznati nove ljude na društvenoj mreži fejsbuk??

odgovor

NE

čim pošaljem 5-10 requesta blokiraju mi slanje na mjesec dana

pazite nisam smanjivao brojku, imam ban mjesec dana , otvore mi slanje requesta ja pošaljem 5-10 komada novim ljudim koje nepoznajem i odmah BAN na idućih mjesec dana

čemu služi fejsbuk ako ne možeš upoznati nove ljude jer igraš lutriju nikad neznaš dali će netko od njih kliknuti opciju da te nepoznaje i onda BAN ?

drustveno ■■■■■ a ne mreza