Reklamiranje na FaceBook stranicama

Stranice imaju preko 25 000, 60 000, 100 000 i 130 000 fanova.
Clanovi su pretezno sa prostora bivse Jugoslavije.

da dodam jedna objava link-a na svim stranicama kosta 1,5 eura ili 2 $
mozete da odaberete stranicu na kojoj hocete da se reklamirete
isplate na AlertPay i PayPal ( ako nemate AlertPay )

za vise objava ima popust

Kako ljudima nije jasno da ovakvi oglasi ovdje ne prolaze? Mene samo zanima postoji li član koji se reklamirao na ovaj način? Vjerujem da ne…

Isto tako, možda ne bi bilo loše da se oglasi za oglašavanje u facebook grupama, ili prodaja istih, zabrani. Jednostavno, stalno otvaram podforum kako bi vidio šta ima novo, a ono nešto totalno nepotrebno.

Zabrane uglavnom ne donose ništa dobroga.

BTW, ja sam bio voljan riskirati tih 10-ak kuna i vidjeti ima li koristi od takvog oglašavanja.

Hej ljudi, evo ja sam nova ovdje i nemam pojma o informatici a eto htjela bih napraviti reklamu na facebooku. Pokusala sam nekoliko puta no svaki put mi kazu da je “ad is invalid” i da “cen’t provide estimate”. Mozda trebam napraviti specijalizirani profil za biznis, namjeravam reklamirati plesni tecaj. U postavkama mi nije jasan dio koji se odnosi na:

Connection on Fcebook

Connections:
(sad u prozorcicu pises)
Target users who are connected to
Enter your Page, Event or Application

(to sve dva puta)

Friend of connections
(isto upisati u prozorcic)

Kos su “Page, Event or Application” ??
Kad sam pod to stavila profil svoje grupe javili su “ad is invalid” sto nije cudno, moja grupa ima 50 clanova.

Eto, sta da radim ?

Ja jesam…

Dobijes gomilu posjeta tupavih FB frikova.

Konverzija = 0 points

Ako imas sajt kojem su ciljana skupina FB useri (“slobodno vrijeme” niša), ulozeno / vraceno je super.

Takodjer , ako razvijas FB grupu ili fan page, mozes navuc gomilu fanova il cega vec. ( dok te ne bananiraju ).

U ponudu su dodate jos neke stranice ( jedna od njih ima 290 000 fanova ) gora navedene su porasle ( 29 000, 78 500, 121 000, 160 000 )
Sve ukupno preko 700 000 fanova.
Cena jedne objave 2,5 $.
Prihvatam moneybookers i alertpay.

Kupujem Facebook FAN page 100.000+…clanovi nek budu iz celog balkana…može i reklamiranje na FB pagevima…šaljite mi ponude na mail: [email protected]

pozz

Ej, je li ovo jos stoji za ponudu?

Evo ja nudim besplatno reklamiranje na fb stranici od 78 000 korisnika i fb stranici od 20 000 korisnika, samo mi javite privatnom porukom, nije mi problem staviti par postova ako će nekome pomoći…

I dalje, slobodno me PM-ajte s ponudama za FB, :banana:

Svi prodavali, nitko ne odgovara na PM :telefon::cugi:

[quote=“AleksaS”]Stranice imaju preko 25 000, 60 000, 100 000 i 130 000 fanova.
Clanovi su pretezno sa prostora bivse Jugoslavije.[/quote]

Pošto bi mi prodo fan stranicu?

Imas PM :wink:

jeli vazi jos uvek reklamiranje, ako da javi mi se u inbox

Ne vazi vise, ova tema je stara 100 godina…

Evo ja se javljam i ako ima sanse pomognite meni molim VAS imam nekakvu mrezu trgovaca i treba mi reklama na VASIM stranicama poslao sam vam poruku ali neznam dali ste je dobili
Za pomoc VAM nudim mesto Administratora jer osim toga zaista nemam nista sto bih mogao da ponudim

Svatko tko treba prave lajkove na stranicu nem mi se javi…

meni bi trebali za stranu fb stranicu koju planiram da napravim za sajt.

Zdravo ja sam iz Srbije, odakle ti je populacija?