Rekord na facebook objavama

Pošto smo vidjeli slične teme za rekorde u broju online posjetitelja ili zarade na adsense-u pa evo da otvorim temu o fb objavama.
Moj rekord što se tiče lajkova je ovaj:
To je stranica sa većinom iz Hrvatske, vjerujem da ima forumaša sa stranim stranicama koji imaju višestruko bolje rezultate :smiley:
Što se tiče reacha, tu ima dosta postova sa preko milijun pa da ne kačim :smiley:

Domaća trenutno 136k fanova NO BOOST :slight_smile:

to je to,mora da je neki vrh video :smiley: pošto je reach za video daleko veći nego kod slika

Da video je :slight_smile:
Dobro je prosao 6k lajkova sa njim dobio na page :smile:

s 2€ boosta, 600 novih likeova na page, u pitanju je slika

1 Like

Evo nije toliko velikom broju ljudi se pokazalo i nema toliko lajkova, ali kada se uzme u obzir da je objavljeno na stranici od 13k lajkova, da je objavu vidjelo duplo vise ljudi i lajkalo 10% stranice to je veoma dobro…

Na jednom uspjesnom videu bez boostanja

Moj rekord je…kad sam izgubio sestrinu mačku, a oglas zaljepljen po kvartu praktički otišao viralno
https://www.facebook.com/AntenaZG/photos/a.144710732231159.20962.109077262461173/849986058370286/?type=3&theater xd

takodje moja jedna slika koju sam snimio iz viber razgovora koja je obisla balkan na raznim sajtovima i fb grupama.

3 Likeova

Počeo u posljednje vrijeme da testiram malo ozbiljnije plaćeno oglašavanje na Fejsu i ovo je rezultat jednog primjera:

I da, ovo je sve strana publika. Usput, u posljednja 3 dana sam potrošio nekih 200$ i za to dobio 10K ciljanih lajkova samo iz USA, Canada i AUS i prosto su mi nevjerovatno zanimljivi rezultati jer npr takav lajk me na kraju dođe nekih 0.02$. Kontam ako nastavim ovim tempom za 1000$ ću dobiti 100K lajkova i to kvalitetnih stranih i sa tim mogu uloženo da vratim na milion načina. Čak kontam da jednostavno i sa Adsensom uloženo se može vratit kroz par mjeseci. Ovo još nisam dokazao da radi, pa samo naglas razmišljam, ali kontam da bi moglo da upali. Kakva su vaša razmišljanja o ovome?

2 Likeova

po kojim ključnim riječima ti je like toliko jeftin za strance?

Boostujem objave koje mi imaju najbolji engagemant određenoj publici i dolazi do viralnosti i tako dobijam nove lajkove. Inače naravno da standardno plaćanje lajkova bi me izašlo više od 10x skuplje.

1 Like

Kad ti objava ode viralno :smiley: :blush: bez boostanja u 1 danu

ako nije tajna, dal možeš reći koje si postavke koristio
tipa, kada ti facebook naplaćuje oglas. za svaki like ili impressiom
i sl.

hvala

moj novi rekord što se tiče share-ova,domaća stranica, bez boostanja u par dana, video post

Kako dođete do materijala koji postizu takve rezultate, dal su svi orginalni ili ih negdje uzimate…

Video je preuzet sa stranih stranica ali editiran malo i zbog toga je otisao viralno

Sad je oglas osvanuo i na indexu, haha…pa ja ću se ranit.

oglas je toliko dobar da je 2 put otišao viralno :smiley:

A briem da ovi s indexa kopiraju antenu…to mi nekak logičnije.