Relax forum

Molim vas vaše mišljenje o mom forumu koji se nalazi na adresi

Hvala :doki:

Laički debela svijetlo plava linija oko header-a glavne ‘sličice’ na forumu mi je malo ‘debela’ i nekako mi ta boja (Svjetlo plava) odstupa od cjelokupnog sajta.
Kao laiku kad razmišljam o drugim banerima, slikama, koje nešto prikazuju onda se ‘uglavnom’ ide na jednu foru a kod tebe na headeru sam primjetio bar tri ‘fore’ pa da nabrojim kako me ne bi pogrešno shvatio: slika skakača u vodu (prva fora opuštanje, zabava sve pet), druga fora u pijesku napisano relax, treća fora val s desne strane koji sve ‘odnosi’ i ujedno je ili nije ravnoteža plavoj boji i skakačima s lijeve strane i malo ‘nespretno’ spojeno s pijeskom.
Na valu tri ili četiri slova koja znače neznače ništa bar meni, forum 4 x napisan (dojam-kao da se neko spontano igrao) hm.
Favikon apstraktan ali u skladu s bojama sajta.
Ostalo sve pet, nekako drugačiji od prosječnog.

Da, definitivno drugačiji od drugih. :slight_smile:
Sad, jesu li svi ostali u banani dok si ti na pravom putu procjeni sam.

super

[quote=“trnac”]Da, definitivno drugačiji od drugih. :slight_smile:
Sad, jesu li svi ostali u banani dok si ti na pravom putu procjeni sam.[/quote]

VRH :roflmao:

400 clanova registrovanih a reko 300.000 odgovora WTF ovo je ne moguće

A najzanimljivije je što je od tih 300 000 odgovora, to napisalo njih 20-30 :band: :band:

:zbogom:

ma samo opusteno momci:ljuger:

Dobar forum mada mi se tamplate malo nesvidza

E sad moje mišljenje je to da je dizajn za čistu jedinicu (bez uvrede), uopće slike nisu uklopljene…:student:

Ukusi su različiti u vezi dizajna, no mislim da je za uspjeh jednog foruma presudan kvalitetan sadržaj, kao i atmosfera i održavanje foruma.

Istina da je na forumu najvažnije to što si nabrojao, ali kad si tražio recenziju, zar si očekivao da će netko recenzirati postove na forumu ili funkcionalnost phpBB-a?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja