Rewriter & Blogger - Zanima me vase misljenje o ovom alatu

Zanima me vase misljenje o sljedecem alatu: Article Rewriter - Free Rewrite or Paraphrase Text, Word & Sentence

Nekakva ideja mi je da dnevno objavim 3 clanka koja bi provukao kroz pomenuti alat…
Dnevno je to 10-15 min a na godisnjem nivou brdo clanaka. Koliko to sad moze donijeti posjeta, ne znam?? Naravno ne gradim tu nikakav ozbiljan sajt, cilj je jedini doci do visitora preko googlea koje bi kasnije preusmjeravao na svoje sajtove…

Vrijedi li pokusavati? Ima li neko da je vec pokusao ovu metodu?

Ako sam te dobro shvatio, ti bi uzeo nečiji članak, ubacio ga u taj rewrite tool, i on ti izbaci članak na istu temu, ali kroz drugačiji kontekst.

Nisam baš siguran koliko su takvi programi dobri, naročito jer je besplatan. Inače, za ovakve stvari se opet plaćaju pisci kojima daš članak, i njihov zadatak je da napišu još bolji i korisniji, ali na temu toga.

Pokušao sam re-writeati neki tekst, ali je užasno sporo, ne prihvaća gumb “Rewrite Article” pa moraš stalno reloadati stranicu. Na kraju sam odustao.

Također, nisam siguran koliko će ga kvalitetno napisati, tako da ne bude plagijarizma. Osobno se ne bih bavio takvim stvarima, jer nikada umjetna inteligencija ili bilo kakvi program ne može zamijeniti čovjeka.

Da, upravo tako ali odustao sam i ja od ove metode…

Nema tu kvaliteta, to je jasno ali me zanimalo da li se moze privuci posjeta koju bi dalje preusmjerio na kvalitetan sajt…

Meni je alat ok radio, samo so je dosadno i nisam imao volje…

Nasao sam jos par alata pa evo:

Ovo bi moglo npr. da se napravi neka skripta koja bi putem rss-a skidala tekstove sa neke lokacije, ubacivala u tool i onda dalje preko nekog servisa automatski objavljivala na bloggeru, kome se da zezati sa tim…

Ovo su neki alati koji bi bilo od pomoci za automatsko objavljivanje clanaka na bloggeru…