Riječi pjesme "Po šumama i gorama"

nemojte niti pitat šta mi treba ni za koga…
bio bih zahvalan ako bi neko starije generacije napisao riječi, makar na pm ili mail…
hvala :smiley:

po šumama i gooraaamaaa
naše zemlje ponoooosneeeee
idu čeeeteee partizaanaaaa
slavu zeeeemljeee pronosee

neka znaade dušmaan kleeti
da će od nas sloomit vraaaaat
prije ćemo mi umrijeti
nego naše zemlje dat

ako ima dalje … to san zaboravija. davno je meni bilo doba kad se primalo u pijonire. (neš virovat … još nas ima takvih živih)

AAAAAHAHA HA AHAA HRKLJ…KHH…KHKH…zagrc…iiiiiikk…(uzimam zrak…) i onda opet AAAAHAHA HA HA… uf…!:rotfl:

UH, ovdje nema ništa smiješno.

:krele: Kad se samo sjetim drugarice Pantelić iz muzičkog (inače, profesorice iz glazbenog)…

Po cijele sate smo se morali derati ovakve bisere, pa još u višeglasju. A tko nije znao riječi takvih sranja (na kordunu… pa druže tito ljubičice bijela…) mogao je i roknuti razred. A mi koji smo mutirali smo bukvalno rikali ko’ goveda. :slight_smile:

Za to vrijeme mi je pola šire obitelji bilo u emigraciji ili u zatvoru kao politički. Uglavnom, još me oblije hladan znoj.

lol …
hvala ljudovi to će mi bit dosta, slobodno napišite nastavak…
zanimljivo da takvih stvari nema nigdje na internetu, a sve knjige koje imam ja / susjedi / rodbina na temu tito/partija/što je tito jeo u egiptu i sl. sam prekopao i nema toga :zub:

[quote=""]Originally posted by Sljaker
UH, ovdje nema ništa smiješno.
[/quote]

Ma odmah mi se stvorila slika u glavi kako ponosno stojimo u stavu “pozor” i urličemo ovu pjesmu :o sa "zvjezdicama na glavi…

Ha ha, stvarno me ovo nasmijalo…:bljesak:

A kada smo išli na izlete i pjevali ovakve pjesme,onda smo se uvjek čudili zašto vozač autobusa neće pjevati sa nama!:eek:

[quote=“faraguna”]lol …
hvala ljudovi to će mi bit dosta, slobodno napišite nastavak…
zanimljivo da takvih stvari nema nigdje na internetu, a sve knjige koje imam ja / susjedi / rodbina na temu tito/partija/što je tito jeo u egiptu i sl. sam prekopao i nema toga :zub:[/quote]

E malo kasno palim na ovaj thread, ali IMA stvari iz bivšeg sistema.

http://www.leksikon-yu-mitologije.net/

Ne samo da tamo ima čitavih riječi pjesama, tamo ima i puno više - idi i vidi :slight_smile: Garantirano te neće ostaviti ravnodušnim.

http://www.titoville.com

ova pjesma je obrada ruske pjesme partizani

U originalu По долинам и по взгорьям

Baš ste našli kad ćete oživit ovu temu :derese:

LOL! :roflmao: :bljesak:

A mene čudi što još nema Žigola u temi, čim sam vidio naslov očekivo sam njegov post kao prvi, cjelokupni i jedini — one-to-rule-them-all — odgovor.

[quote=“Neosynthesist”]
mene čudi što još nema Žigola u temr.[/quote]Moji su po materi i čači bili partizani, prvoborci, spomeničari… al ne osjećam potrebu postati u ovoj temi. Sad postam jer sam prozvan.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja