Rizik ako nekome dam FTP podatke za obavljanje posla

Evo javio mi se jedan lik sa foruma kako bi mi sredio sajt uradio seo digao pr i sve to ali jel ima neki rizik ako mu dam ftp podatke ?

Imaš rizik da ti skine sve podatke s hostinga. Jedan solucija bi bila da napraviš jednu poddomenu i na nju kopriaš sve podatke, kreiraš ftp account samo za tu poddomenu i daš mu te podatke. Nakon što su sve izmjene i promjene napravljene ti si sve iskopiraš na glavnu domenu.

A prije toga prolistaj po forumu dali ima kakvih pritužbi ili pohvala za tog člana.

Koji lik?

Ma nije ni bitno koji lik.

Bitno je čovjeka naučiti kako ispravno raditi u ovakvim situacijama, a ispravan način mu je napisao CreatifCode iznad.

pa napisi da znamo … :wink:

napiši da i mi znamo

ti doticnom mozes i napraviti da mu das ovlasti samo nad nekom datotekom

npr.
http://www.exsample.com/folder

[quote=“CreatifCode”]Imaš rizik da ti skine sve podatke s hostinga. Jedan solucija bi bila da napraviš jednu poddomenu i na nju kopriaš sve podatke, kreiraš ftp account samo za tu poddomenu i daš mu te podatke. Nakon što su sve izmjene i promjene napravljene ti si sve iskopiraš na glavnu domenu.

A prije toga prolistaj po forumu dali ima kakvih pritužbi ili pohvala za tog člana.[/quote]

Ma i nije rizik da skine nek skida ako mu se skida vec i onako je obicna tema i sve free a radi se o : erminby

Daj se odluči - je li ti rizik ili nije rizik ili ne znaš je li rizik? Kakav si odgovor ti zapravo htio?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja