Rokeri su pokrenuli pedofiliju i homoseksualizam

Punkeri i rokeri krivi za pedofiliju i homoseksualizam…

Jel čovjek samo lud i zatucan, ili je ovo odlična marketinška kampanja… Meni se nekako čini ovo drugo… Pa i ako nije namjerno, moglo bi se dosta dobro iskoristit, jer osnovane su grupe podrške i bojkota pivu… Svi portali prenjeli… Bilo dosta galame…

Stara vijest.

A bilo je tu izgleda telefoniranja i pripetavanja međusobnog, pa se na kraju frajer, bit će, u afektu izlanuo - nevičan polemiziranju, neuk oko toga ta e-mailovi lako ugledaju sunce dana, sada je složio kratkotrajnu zabavu za žurnaliste na portalima i fejsbukovske proletere. :slight_smile:

[quote=“tsereg”]Stara vijest.

A bilo je tu izgleda telefoniranja i pripetavanja međusobnog, pa se na kraju frajer, bit će, u afektu izlanuo - nevičan polemiziranju, neuk oko toga ta e-mailovi lako ugledaju sunce dana, sada je složio kratkotrajnu zabavu za žurnaliste na portalima i fejsbukovske proletere. :)[/quote]

To je tip informacije koji se širi i usmenom predajom. Mislim da si je napravio trajnu štetu brendu.

Ne mora značit… Mislim da to još može pametno okrenut u svoju korist… Mi smo takvog mentaliteta da brzo zaboravljamo i dobre i loše stvari…

Uostalom, uvrijedio je rokere i punkere, a mi smo manjina… Ko nas jebe…

Samo da krene sa reklamom: Antirokersko prohrvatsko katoličko pivo!!!

Ovo je školski odrađen virusni marketing, i vi koji se bolje razumijete u to, mogli bi to dobro iskoristit. Bez obzira na nanesenu štetu. Ne gledaju svi na to kao štetu… To je jedino bitno.

[quote=“t00m”]Ne mora značit… Mislim da to još može pametno okrenut u svoju korist… Mi smo takvog mentaliteta da brzo zaboravljamo i dobre i loše stvari…

Uostalom, uvrijedio je rokere i punkere, a mi smo manjina… Ko nas jebe…

Samo da krene sa reklamom: Antirokersko prohrvatsko katoličko pivo!!!

Ovo je školski odrađen virusni marketing, i vi koji se bolje razumijete u to, mogli bi to dobro iskoristit. Bez obzira na nanesenu štetu. Ne gledaju svi na to kao štetu… To je jedino bitno.[/quote]

Prema GFk-u nismo manjina. Gotovo 50% mladih u RH sluša rock glazbu
http://www.gfk.hr/public_relations/press/press_articles/008744/index.hr.html

Ma ja znam Karla - divan čovjek.

Vjerojatno je bio posebno nadrkan kad je puknuo, a nakon toga je skužio sve blagodati Interneta i besplatne vrhunske reklame… :wink:

[quote=“Sljaker”]Ma ja znam Karla - divan čovjek.

Vjerojatno je bio posebno nadrkan kad je puknuo, a nakon toga je skužio sve blagodati Interneta i besplatne vrhunske reklame… ;)[/quote]

I ja sam se naslušao lijepih priča od ljudi koji ga znaju, i zbog toga mi je sve ovo bilo još čudnije…

I još uspije uvrijedit većinu svojih klijenata. To mi je fascinantno. Pa to je bilo pivo broj 1 alternativne scene. Nisu svi ni znali za njega…

Mi smo nekad znali ić u zg samo na velebitsko pa natrag, i sjećam se da je jedan kiosk u senju imao gajbe za uzet… To je bilo pivo iz mitova i legendi…

[quote=“t00m”]I još uspije uvrijedit većinu svojih klijenata. To mi je fascinantno. Pa to je bilo pivo broj 1 alternativne scene. Nisu svi ni znali za njega…
[/quote]

E, vidiš, sad svi znaju za Velebitsko. :zub:
Zamisli koliko bi love koštala takva kampanja… :wink:

Ali, to i jest izuzetno kvalitetno pivo. Osobno, nisam ništa slično u Hrvatskoj kušao.

Jadno je to ako tako poduzetan čovjek vrši kampanju na takvoj razini.
Al sumnjam, prije bi rekao da je primitivac koji se boji dobiti metka u guzu :zub:

[quote=“t00m”]Uostalom, uvrijedio je rokere i punkere, a mi smo manjina… Ko nas jebe…
[/quote]

Ne baš… ako je ikoga uvrijedio, uvrijedio je svakog imalo inteligentnog čovjeka. Samo sumnjam da se itko osjeća uvrijeđenim što se netko pokazao kao primitivac.
Ne vidim razloga da sponzoriram takve… a i tako je u mom kraju teško naći to pivo :wink:

http://webcafe.net.hr/2011/10/05/0540007.63.jpg

[quote=“Zgubijumf”]Jadno je to ako tako poduzetan čovjek vrši kampanju na takvoj razini.
Al sumnjam, prije bi rekao da je primitivac koji se boji dobiti metka u guzu :zub:[/quote]

Vjerojatno mu to nije bila namjera, ali ako je imalo pametan sad to može iskoristit za reklamu…

[quote=“Ibiza”]Ne baš… ako je ikoga uvrijedio, uvrijedio je svakog imalo inteligentnog čovjeka. Samo sumnjam da se itko osjeća uvrijeđenim što se netko pokazao kao primitivac.
Ne vidim razloga da sponzoriram takve… a i tako je u mom kraju teško naći to pivo :wink:

[/quote]

Boldano je ono što je žalosno. Takvih primitivaca imamo u svim razinama društva na rukovodećim mjestima. Ovakvo ponašanje je danas pravilo, a ne iznimka…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja