Ronaldo... kralj kraljeva

Dobro, Ibra je rekao da je Ronaldo za njega bio idol dok je bio mali, zbog toga je i on navijao za Inter kao mali.

Naravno da se Milito ne može porediti sa Ronaldom, nisam ga ni spomenuo, ali je meni recimo lično bolji jer je osvojio ono što niko od njih nije, Ronaldo, Vieri, Ibra, Adriano i ekipa, tripletu, a ovaj je sam (postigao golove u svim završnim utakmicama) sve troje istu godinu.

Nisam niti sumnjao da je tebi bolji kad imaš njegov nick :slight_smile:

Sigurno ti je i Balotelli jedna od najomraženijih osoba, i to ne samo jer je poslije Intera bio u Milanu nego jer je prije toga gazio dres :wink:

Pogodio si :D, ali nisam jedini, večina navijača misli isto.

Cristianoljupci, sorry, ali nakon “malo podrobnije analize” zaključio sam da vaš ljubimac nije niti u top 10 najboljih svih vremena :smiley:

Za utjehu, mogu vam priznat da kad bi bilo nešto tipa MVP tad bi ipak bio u top 5 :wink:

Znam znam, jebe se vama za moje mišljenje, ali niti ja ne držim do mišljenja onih koji ne vide koliko je Messi ukupno gledano bolji igrač, a pogotovo koji ne vide da su Ronaldo i Cristiano nebo i zemlja i da Cristiano pravom Ronaldu može samo čistit kopačke prije nego ovaj odigra neku veteransku tekmu.

Ajde, da ne prcam više sa činjenicama, pokrenuo sam temu zapravo bezveze, jer mi je došlo žao što ne mogu više gledat Ronalda. Malo si mislim…ja trenutno ne vidim novog Messija. Cristiano za mene nije dobar kao Messi, a i stariji je. Messi ima već 30, a neku dostojnu zamjenu ne vidim, De Bruynei, Pogbe, Salahi i slični nisu niti blizu Messiu. Neymar ima ono nešto baš ekstra, ali ipak mi to nije to (da bih ga smatrao kandidatom za recimo top 5 svih vremena, što Messi jest). Mislim da postaje grijeh propustiti Barcinu tekmu kad igra Messi, barem one jače tekme. Još koju godinu i ode on, a dostojnu zamjenu trenutno ne vidim. Ima hrpa vrhunskih igrača, ali uz Messija danas ne vidim nekog za kojeg bi se moglo govoriti za 10 godina da je među najboljima svih vremena. Privilegija je gledati takve dok aktivno igraju, a Messi je možda posljednji Mohikanac :wink:

Je mesi igracina ali ja nikako ne volim stil barsine igre. Razumijem ljude koji vole, ali meni nikako se ne svidja. Po meni prije koju god ona igra bajerna te sezone kad su njih cini mi se razbili u polufinalu i uzeli LS je najbolja igra nekog tima zadnjih 20ak godina.

Evo interesantnog clanka o maradoni za ljubitelje fudbala sa bas simpaticnog sajta http://www.yugopapir.com/2017/10/diego-maradona-19-fenomen-u-nastajanju.html

Nogomet je općenito na lošijoj razini nego prije … Sve manje se igra za publiku jer svaki bod je bitan zbog $$$$$$$$$$$$$$ koje su upumpane u momčad.

Barcin fudbal sam gotivio kod Rijkarda, poslije ne. Pep je donio tzv. “padavičarski” sistem sa časovima glume.

Kralj kraljeva, bez ikakve dvojbe!

CR ima najgori procenat suteva/golova od svih trenutnih napadaca iz liga petice, i reci da je on stroj za golove, a sutira 40/1 slobodnjake je sramotno. Dobar igrac, ali iz nekog razloga je ubacen u marketinsku masinu i govoriti o njemu kao o potencijalnom najboljem na svetu ikada je kriminal i silovanje zdravog razuma.

Čisto da podsjetim štovatelje Cristiana da Messi u današnjem nogometu nema konkurenciju :wink: Moram priznat da čak niti Modrić realno i ukupno gledano nije bolji od Messija :slight_smile:

Ali…i dalje ostaje jedan jedini pravi kralj, i za mene je to Ronaldo! Naravno to nije ova friziriana pickica iz Portugala nego Brazilac :slight_smile:

razumijem da se za tim mora boriti … ali brate treba imati neku mjeru, neki zdrav razum :smiley:

:smiley:

Treba educirati mlađariju jer oni stvarno misle da je Cristiano glavni Ronaldo :slight_smile:

Ronaldo je završio prelaskom u Juve.

Mislim da sam već spomenuo ovog igrača, ali evo baš sad vidim članak o njemu pa reko da stavim ovdje.

Inače, to je igrač koji je idealan za uspoređivanje sa Cristianom. Pravog Ronalda mi ne dirajte jer mu niti Cristiano niti Jardel nisu ni do gležnja :wink: