Sajt na više jezika i Adsense

Pozz raja, imam jedno pitanje…kako Adsense gleda na to što bi se njihove reklame prikazivale na sajtu koji ima više jezika, znate vec za plugine kao sto su polylang, wpml itd…eh kad bi ja imao jedan sajt na bosanskom i engleskom, da li je problem ako se reklame sa istog adsense racuna prikazuju i na jednom i drugom članku različitih jezika a na istom sajtu odnosno istoj domeni…al’ ga i ja ispetlja majko mila, al’ kontam da znate šta hoću da pitam…

koliko ja znam to nebi trebao biti problem za adsesne account ukoliko nisi stavio dva adsense accounta, jedan za bosanski jedan za ENG, fkt ne vidim problem odnosno krsenje pravila sa jednim nalogom na jednoj domeni sa dva razlicita jezika.

Ma pokušao bih nešto jer imam priliku ali mi se neda izgubiti account ma koliko slaba zarada trenutno bila na adsensu…hvala ti na odgovoru, sačekaću da vidim da li je neko još imao sličan projekat…

1 Like

https://support.google.com/adsense/answer/9727?hl=en&vid=0-677479198155-1516372383542

Mozes imati 2 adsensa naloga na istoj stranici…

mozes ih imat i 3. ali kada jedan account bude disabled velika je sansa da povuce i ostale za sobom.

uz to, ne vidim smisao imati 2 naloga na jednom webu :slight_smile:

To je druga stvar… Nisi to rekao.

A ima slucajeva. Dapace ako pogledas malo vece portale vrte po nekoliko naloga odjednom…

pa ak bas imas neki doabr sajt sa dobrom posjecenoscu mozes pokusat aplicirat za premium adsense :smiley:

Ma nije toliko ekstra, ali ima solidnu posjetu…ništa, sačekaću da me isplate pa ću onda pokušati, ako zeznem šta poslaće oni upozorenje prvo…

Tačno ja tako jednom 4 bana dobio :smiley:

1 Like

vid’ vraga haha dovoljno da se nauci pameti :smiley:

15K € propalo qme :slight_smile:
A dao kaparu za bengaru, trebale pare leci 23ceg a ja 23 u 5 ujutru dobio ban :slight_smile:
Od tad radim samo da prezivim nemam volje vise :smiley:

Kako si došao do te cifre, popup zajebancije pretpostavljam :stuck_out_tongue:

15k EU, ja ne znam stvarno sta da ti kazem osim zaliBoze para, vremena i svega, jer znam koliko je rada i muke potrebno da se to ostvari… meni isplata inace dolazi tocno 22-og u mjesecu dobio isto tak bananu 21. dan prije, ali ti bas nemas srece da ga hebe…

pusti covjeka da kaze…hahah btw sta se tice pop-up-a na njemu sam najvise spusio para, vremena i truda, zadnje sam “radio” sa pop up reklamama prije 2god, nisam docekao niti pola mjeseca i eto banana.

Hoćeš iskreno da ti odgovorim ? :smiley:

Nisam :smiley:
Zanimljivo jel’da ? :smiley:
To je bilo brate prije 3-4 godine kad je bio abnormalan reach na gifove :smiley:
Imao sam web sa gifovima i stranice na fb jake oko 12mil publiku. Reach na postu sjecam se page od 100k ima po 150k reach na gif (a takvih danas objavim 20) :smiley:
Jesam tu varao fb doduše’ da budem iskren imao sam neku skripticu koja imesajta/wp-content/uploads/nazivgifa.gif redirect-a na imesajta/nazivgifa i tako mi otvara sajt sa reklamama.
NI DAN DANAS nisam dobio odgovor sto sam banovan, teksta je bilo reklame uredno postavljene. hey sta se para zaradilo…
PS Imao sam 16y .

EDIT: Čak imam negdje te mejlove mogu uci pa vam slikati. Samo piše Vaš korisnički račun je suspendovan.
Zanimljivo da i danas dolaze njihovi mejlovi promocije neke, savjeti na te iste banovane mejlove.

Što je još zanimljivo 23eg feb bio je ban napio se ljulja od muke.
Ali eto sa curom sam u vezi koja je rodjena 23eg feb, tako da se svake godine napijem dobro to zalijem.
ahahahahah

još mi samo reci da ti je prvo slovo imena B a prvo slovo prezimena K hahahahahah

Nisam 20 karaktera i jos hoce…

Tuzno…fina cifra je otisla. Nego od sada prvo skoci pa reci hop :stuck_out_tongue: Nisi ni uzeo pare, a krenuo u bmw-a haha

Nego jesu ti barem fb stranice ostale?