Sajt sa filmovima na prodaju

Znaci preko 100 postavljenih filmova rasporedjenih u kategorije i sa opisima svakog filma ne vrijedi nista ? I dnevni promet od 350-400 posjeta ne vrijedi nista,kao i zarada od 10tak dolara mjesecno ? Ok onda. Tvoji sajtovi sigurno vrijede masu para,hahahah

NE vrijedi ni da ti meni platiš 50 eura, dovoljno je da netko pošalje abuse službi na hawkhostu email i tvog weba nema.

Dobro će sve biti ako ne popiješ nekakvu tužbu ili kaznu za kršenje autorskih prava bez obzira što si u footeru napisao “Stranica Filmovi Sa Prevodom nije odgovorna za nijedan film, seriju ili video. Ništa od navedenog ne nalazi se na našoj stranici nego se linka sa drugih stranica na Internetu.”

Svatko sa zrnom soli u glavi shvaća da je ovo ilegalno.

Nisam znao da postoje stranice sa embedanim filmovima koje su legalne,molim te daj mi link jedne takve da ju detaljno proucim.

znači javno ovdje prodaješ ilegalan web i još tražiš 50 eura za to?

Ni prvi ni zadnji koji prodaje sajt s embedanim filmovima,po tome je pola sajtova koji se ovdje prodaju ilegalno. Ocito imas viska vremena, moderator nikako da te banira, a ti nikako da prestanes srat ovuda po forumu.

A da vi ovo prebacite u PM, na skype ili možda uživo? Jer ostalima se stvarno ovo ne da čitati.

Big like!

Ja mislim da je ova Snjezana vec jednom banovana jer je i mene ovako vrijedjala i izmisljala. Mislim da joj je username bio Sanja. Neka moderatori provjere.

1 Like

Cane?

@drmrgood De molim te javi mi kad procitas poruku ovom stoje postavio oglas sam slao i nista…

@Snjezana_Zafirovic Ovo je ociti primjer da ovaj forum i moderatori nerade svoj posao, jer daje jednom banirana nebi se meni vise pojavila ovdje… Ili nabavite pravi scriptu ili pustite da radi sta god hoce…

Jeli Prodano ovo ili je aktuelno???

Prodano,moze lock.