Sajt sa iskljucivo organskim pregledima, molim misljenje

Sajt napravljen prije puna dva mjeseca, tri mjeseca stara domena. Iskljucivo sam se baziro na SEO i organske preglede. Nema backlinkova. Evo statistika:




Mislim da je ovo s’obzirom na starost domene i sajta i više nego dobro i da ce za godinu dana biti pravi BUM, al eto ako ima jos neko ko se razumije u seo volio bi da cujem misljenje :slight_smile:

2 Likeova

Odlicno, ali zna G dati novim domena vjetar pa ih prizemlji. Svakako nastavi sa sadrzajem i nemoj zurit sa linkovima jer imas zadrzavanje sto je po meni najbitnije !

1 Like

Ma vjeruj da i ne planiram te backlinkove, skeptican sam u vezi toga.
A sto se tice objava procito sam negdje da ne treba pisati postove za trazilice nego za citatelje i toga se držim. Jer ako je post koristan za citaoca onda ce to google cijeniti i zasigurno ce te lijepo rangirati.

2 Likeova

Domaci ili strani site, ako je na eng onda ekstra :slight_smile:

Domaci je sajt. Krenuo sam prije 2-3 dana i jedan usa sajt za amazon affiliate, pa za jedno dva mjeseca izbacim update i njegovog seo-a :slight_smile:

1 Like

Koliko clanka imas na sajtu i koliko su rijeci prosjecno…

Evo jedan moj, u pocetku krenulo jako :slight_smile:
Doduse, na stranici je jedan clanak na naslovnoj.

2 Likeova

17 objava prosjek je neki 500 rijeci.

Ako sam dobro shvatio jedan post imas samo?
To je i vise nego dobro :open_mouth:

Da, tako je. Ali slaba konkurencija je bila, gotovo nikakva.

1 Like

To je super i malo čudno za novi site

Evo update jedan, stvarno sam iznenadjen :smile:




I dalje nisam radio nikakve backlinkove niti planiram raditi.

1 Like

Imam jedno pitanje, po vama da li su normalne ove “turbulencije” u zadnji nekoliko dana otprilike od google update-a 25-og.


Jedan dan gore drugi dan dole i sve tako cik-cak. Sajt je star oko 5 mjeseci…

Google Dance :dancer:

2 Likeova

Sasvim normalno, pogotovu za mlad sajt.

1 Like

18+ minuta ti se zadržavaju na sajtu?! :roll_eyes:Koja je to niša. Meni to vuče na neke online filmove/serije…

Clever one, blizu ali nije to to enterteinment niša je. I mislim da to i nije bas bitno za pitanje :slight_smile:

vidiš meni opet obrnuto, nema nikakvog dancea … zakucalo na određenu cifru i evo već 5 dana ista cifra dnevno :smiley:

Pa ako je dobra cifra, ne žali se a pretpostavljam da jest :slightly_smiling_face:

imam ih 10 :smiley: … zbirno jeste dobra cifra